Taniej wykonany remont - da się tak?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: enigmaa »

Można dużo taniej jeśli się na tym znasz, lub wśród znajomych, w rodzinie masz fachowca.
Wtedy pozostaje tylko kupno materiałów do remontu. I tu również można zaoszczędzić, kupując w promocjach.
Warto przeglądać gazetki ze sklepów takich, jak na przykład Castorama W ich najnowszej gazetce jest promocja na grzejniki.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: Zbig55 »

Taniej tylko wtedy, kiedy sami podejmiemy się remontu. Liczy się nawet częściowy zakres. Na pewno musimy kupić narzędzia takie jak wiertarka, szlifierka, nitownica...tak, ona też potrzebna do takich prac http://wnetrzeistyl.pl/jak-sie-nituje-n ... nitownica/, pędzle, wiadra, poziomicę. Na robociźnie będzie jednak rekompensata i powinno być na plusie.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: Yosia »

No trzeba poszukac np. sklepu w którym sie trafi na fajne promocje, dużo też robić samemu a nie zatrudniać ekipę. Jak juz szukasz takich materiałów to np http://www.betor.pl/beton/ ten sklep ma fajna oferte.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: designerka »

Pewnie, że się da! Promocje na materiały budowlane to jedno, ale przecież wiele prac można wykonać samodzielnie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mój narzeczony remontował całe nasze mieszkanie. To była duża oszczędność i mimo, że długo to trwało, to nie jestem pewna, czy byłoby nas stać na ekipę.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: Yosia »

No najlepiej jest mieć chłopa który zajmie się remontem za darmo. ;) Ja sama np. gruntowałam i malowałam ściany, ale jednak z podłogą już gorzej. Musiałam wtedy zamawiać wylewki podłogowe Łódź ale na wierzch już brat mi robił panele.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: bajaola »

Wszystko zależy jednak od skali tego remontu. Ja jednak aż takich nie planuję, a tak ściany to można samemu pomalować i nic to nie kosztuje, no dobra troche sie przy tym człowiek może pobrudzić i zmęczyć ale kasa zostanie w kieszeni i można ja przeznaczyć na cos innego niż fachowca. Jedyny koszt mojego to własnie farba i nowy narożnik, ale to tez udało mi się fuksem bo trafiłam akurat, że scandicsofa.pl ma promcje więc nie dość, że będę miała ekstra mebel to znów kolejna oszczędność i tak tu troche tu troche i wyjdzie nam tanim kosztem.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: siedemosiemdwa »

Trzeba wiedzieć, jak wybrać sprawdzonych, lecz niedrogich fachowców. Tutaj http://wnetrzeistyl.pl/6-wskazowek-jak- ... dowy-domu/ znajdziecie sporo wskazówek dotyczących tego, czym się kierować podczas zatrudniania firmy budowlanej.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: designerka »

Oczywiście, że się da. Trzeba nie dość, że znaleźć niedrogich fachowców, to jeszcze i nie być wybrednym co do materiałów wykończeniowych.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Taniej wykonany remont - da się tak?

Post autor: katarynka »

Gdzie szukaliście ekipy remontowej? Bardzo ciężko teraz o wolne terminy. Orientujecie się jakie mogą być koszty izolacji termicznej domu, jaki termin byłby najodpowiedniejszy dla takich działań? Czytałam poradnik o ociepleniu domu https://hotmoney.pl/koszty-izolacji-ter ... opu-dachu/ szukam jeszcze innych. Próbuje dodzwonić się do poleconej ekipy, ale nie odbierają.
ODPOWIEDZ