Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: Anita12 »

Gdzie najlepiej kupować kosmetyki do makijażu?
Możecie polecić jakieś sprawdzone sklepy???
Pan Strach
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: Mikowicz »

Najlepiej szukaj w sklepach internetowych.
Wiem, że na przykład ta drogeria online https://puderek.com.pl/14-kosmetyki-do-makijazu ma duży wybór.
No i są tam kosmetyki do makijażu takich marek jak np. Max Factor, Revlon czy Catrice, więc jest w czym wybierać.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: AlaKawa »

Sama bardzo często kupuję kosmetyki na horex.pl. Ostatnio zamówiłam tam sobie mój ukochany balsam masło kakaowe, a do tego niezawodną pastę do głębokiego oczyszczania liście manuka :) . Co jakiś czas funduję sobie też maskę dotleniającą z czerwoną glinką. Skóra po niej świetnie wygląda, więc jeżeli macie ochotę wypróbować coś nowego, zdecydowanie mogę polecić ten kosmetyk:). Bądź co bądź, we wspomnianym przeze mnie miejscu znajdziecie produkty także innych marek jak Golden Rose, czy Semilac, dla każdego coś miłego:)
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: JanaZCzech »

Szeroki wybór kosmetyków do makijażu jak i pielęgnacji na pewno znajdziesz u nich https://drogerix.pl warto zajrzeć bo mają sporo praktycznych rozwiązań u siebie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: siedemosiemdwa »

A znacie kosmetyki z anabelle minerals? Są mineralne, świetnej jakości. Teraz tylko je kupuje.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: JanaZCzech »

Wiem ze naprawdę szeroki wybór kosmetyków do m.in. makijażu na pewno znajdziesz u nich w sklepie https://nikokosmetyki.pl/ Sama planuje małe zakupy bo sporo rzeczy mam już pokończonych.
Kalina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr maja 26, 2021 6:54 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: Kalina »

Zwykle chodziłam i szukałam dobrych kosmetyków w drogeriach stacjonarnych. Teraz jednak szkoda mi na to czasu i wolę przebierać w produktach w sieci. Na przykład na portalu cashbackowym net-pocket jest dostępnych bardzo dużo sklepów, w których jeszcze można zaoszczędzić.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: Hyorin »

Ja zawsze kupuję na promocjach w drogeriach. Lubię sobie dotknąć, zobaczyć kolor na żywo, konsystencję itp.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: tinaK »

Sporo różnych propozycji znajdziecie tutaj https://drogeria.pl/fluff . Macie tam bowiem namiar na drogerię online, gdzie jest wiele różnych propozycji. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Przede wszystkim zawsze należy stawiać na jakość oraz praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, z których będziemy zadowoleni.
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Gdzie kupować kosmetyki do makijażu?

Post autor: emanea »

w drogeriach albo w sklepach internetowych konkretnych firm :) ja najczęściej odwiedzam eveline.pl :) ogromny wybór świetnych kosmetyków i do pielegnacji i do makijazu. To tu udało mi się jakiś czas temu upolować fantastyczna paletkę Shocking Nudes - nietypowa, świetna jakościowo, w dobrej cenie. jedyna taka.
ODPOWIEDZ