Dieta - jak ją sobie ustawić?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: Dorota40 »

Dieta - jak ją sobie ustawić żeby z jednej strony schudnąć w fajny sposób, a z drugiej się nie zagłodzić?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: siedemosiemdwa »

Trzeba obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, potem nieco obniżyć tę wartość i... liczyć kalorie. To najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: Aleksandra »

Dokładnie, zliczenie niezbędnych kalorii jest w tym momencie kluczowe, ale też możesz sobie poszukać różnego rodzaju diet takich bardziej specyficznych i zlecić komuś czy szykowanie posiłków wg kalorycznej rozpiski danej diety, czy liczyć sam.
Mi się podoba dieta surowa ostatnio, poczytałam o niej tutaj https://sofra.com.pl/dieta-warzywno-owo ... i-surowej/
i właśnie jestem na etapie uzgadniania z córką czy razem sobie nie zrobimy takiej diety, obie bysmy skorzystały, a w kupie raźniej się odchudza jak to mówi mąż hihi
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: Lena_Ko »

Jeżeli chcesz wzbogacić swoją dietę w naturalne miody, to wpadnij do nich zyz mają u siebie naprawdę przeróżne miody, dla każdego.

<regulamin: co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach bez linków, zanim zaczniesz dodawać linki. I dwa: nie wolno dodawać linków hurtem w każdym kolejnym wpisie. Dziękujemy - Administracja>
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: Arek454 »

Ja osobiście polecam sprawdzić sobie Catering dietetyczny Warszawa od SportFoodBox i póki co jestem zadowolona. Mam dietę wege fit, gdzie poza dobrym jedzeniem mam również wsparcie dietetyka. Dodatkowo całkiem dobra cena i dostawy na czas daje mi to czego chciałam. Dlatego jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie polecam sprawdzić ;)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: Martis04 »

Warto zacząć od usunięcia cukru ze swojej diety, a można zastąpić go na początku innym, zdrowszym słodzikiem, np. ksylitolem. Kupując tego typu produkty warto też zwrócić uwagę na to, kto jest ich producentem http://maxmag.pl/ksylitol-z-finlandii-czy-z-chin/ . Takie pozornie nieistotne kwestie, mogą mieć w rzeczywistości duże znaczenie dla naszego zdrowia.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: tinaK »

Fajnie sprawdza się dieta pudełkowa. Można w ten sposób zaoszczędzić naprawdę wiele czasu. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://dietyzchatki.pl/lebork/ i poczytajcie o tego typu rozwiązaniu. Uważam, że niezwykle istotne jest to, aby szukać prostych i skutecznych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: dzoana »

Możesz także spróbować elektrostymulacji. Poczytaj sobie koniecznie więcej o takiej opcji jak trening EMS opinie: https://ems-polnocna.pl/blog/trening-ems-fakty-i-mity/ . Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Moim zdaniem warto rzucić okiem.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: designerka »

Sama ustawiać dietę? Moim zdaniem nie ma co kombinować. Lepiej zlecić przygotowanie diety osobie, która ma w tym temacie wiedzę.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Dieta - jak ją sobie ustawić?

Post autor: kalinka »

A czy wiecie, czym są nutridrinki? To produkty żywieniowe dla osób chorych i z dolegliwościami. Są odpowiednio zbilansowane, aby dostarczać jak najwięcej odpowiednich składników dla organizmu. Takie nutridrinki to na przykład Fresubin czy Nutrica, dostępne w aptekach DOZ w najlepszych na rynku cenach.
ODPOWIEDZ