Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Post autor: Aleksandra »

Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?
Jaką platformę byście polecili?

zależy mi żeby nie trzeba było podpisywać jakiejś długiej umowy, no i żeby mieli duży wybór i opcję ogladania na tablecie.

Player?
WP Pilot?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Post autor: Dorota40 »

Z playera nie korzystałam jeszcze, ale WP PILOtA owszem, byłam u mamy na wyjeździe i jak wbiłam to akurat oglądała sobie Kuchenne Rewolucje właśnie przez tą platformę i tak sobie poklikałam, sprawdziłam i przyznam, że fajne mają te opcję.
Cała masa różnych tv kanałów, chyba ponad 100, dużo popularnych, tvn24, seriali spora baza no i własnie cale mnóstwo polskich, chociaż zagraniczne też są. Może sobie przetestuj w okresie darmowym i po prostu sama oceń?
Widzę tu https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021
że mają 7 dni za friko, więc wg mnie świetna rzecz żeby się upewnić że Ci odpowiada albo nie.

Z mamy plusów jak pytałam: nie mają umów, szybko można zrezygnować, ogladasz na każdym urządzeniu jakim chcesz i full hd
Czas i tak upłynie.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Post autor: alenka »

Hmm w internecie ? Ja najczęściej tu oglądam filmy i ulubione seriale. Co prawda dopiero od niedawna bo wcześniej na internecie mobilnym nie mogłam tego robić, ciągle coś zacinało i przerywało. Ale odkąd mam światłowód od Elpos ( mieszkam w Białymstoku) mogę surfować po sieci ile wlezie :)
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Post autor: zaderka »

racja, ja też dokładnie! jak tak robię :) wszystko w necie znajdziesz i nieraz za free :)
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Post autor: malwa »

Zdecydowanie najlepsza jest do tego telewizja przez internet , jak chcesz oglądać filmy i swoje ulubione kanały w internecie postaw na telewizję HIWAY, słyszałam że to najlepsze rozwiązanie bo możesz tam dowolnie dodawać i odejmować kanały pakietu więc płacisz tylko za to co oglądasz
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Gdzie oglądać polskie seriale - nowe i starsze?

Post autor: sokolowski »

zaderka pisze: sob lip 23, 2022 9:03 am racja, ja też dokładnie! jak tak robię :) wszystko w necie znajdziesz i nieraz za free :)
Raczej za free to masz nielegalne źródła. A do tego aby coś oglądać to i tak musisz opłacić dobry internet, by to miało sens. Szczególnie jak liczysz na odpowiednią jakość. A same kablówki robią sie coraz bardziej konkurencyjne. Więcej programów, lepsza jakość. Ma to sens. Wspomniany elpos ma np. kanały 4K. Nie tak łatwo znaleźć materiały w takiej jakości.
ODPOWIEDZ