Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: Morek »

Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?
Gdzie chcielibyście mieszkać gdybyście mogli wybierać bez ograniczeń
?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: niewazne »

Kupiłem mieszkanie 80m2(narożne,nie słyszę sąsiadów) 3pietro z windą i garażem podziemnym.mam dwójkę dzieci 5 i 7 lat,każde ma swoje królestwo.Mam salon,sypialnię i dwie łazienki. Pracuję długo,wracam do mieszkania odpocząć. Jestem mega szczęśliwy. Nie jestem typem co nic nie robi ,tylko leży kołkiem....cały czas udoskonalam nasze mieszkanie i balkon.
Zdecydowałem się na Gdańsk, warto jest sprawdzić sobie ogłoszenia mieszkań Gdańsk Przymorze - właśnie tam kupiłem mieszkanie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: Majeczkaa »

Uważam, że wymarzone mieszkanie nie zależy od miasta, ale od tego jak ono będzie zaprojektowane i czy będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Według mnie takie mieszkanie jak tutaj https://www.profbud.info/news/mieszkani ... na-ursusie jest jednym z lepszych, ponieważ jest dostępny mały ogród, czyli można hodować własne warzywa! Jest to świetna opcja dlatego jeśli ktoś wybiera Warszawę, to chyba miejsce godne polecenia. Poza tym jest tam dość zielono, z miarę spokojnie i jest sporo miejsca na rekreację i odpoczynek. Chyba, że ktoś ma już jakąś działkę na wsi, to oczywiście zwykłe mieszkanie bez ogrodu, też zawsze w porządku. Posiadanie ogrodu to według mnie jedna z ważniejszych opcji, jakie powinno się posiadać. Możliwość hodowli własnych warzyw na swój użytek, szczególnie w tym momencie, gdzie warzywa są nawożone randapem, to pomoże nam w utrzymaniu zdrowia i zmniejszy ryzyko zachorowania na nowotwory w przyszłości. Możliwość posiadania ogródka zaraz koło mieszkania to jeszcze lepsza możliwość, bo przecież cały czas ma się dostęp do świeżych warzyw.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: Lena_Ko »

A co z odpowiednim wyposażeniem swojego ukochanego mieszkania ? Wpadnij do nich xyz na pewno dobierzesz coś fajnego do swoich potrzeb oraz generalnej wizji aranżacji.

<regulamin: co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach bez linków, zanim zaczniesz dodawać linki. I dwa: nie wolno dodawać linków hurtem w każdym kolejnym wpisie. Dziękujemy - Administracja>
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: Jolanta »

Mnie się Rzeszów podoba. Miasto nie za duże, tłoczno nie jest, a na miejscu wszystko co potrzeba :) Rozwijające się miejsce
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: malwa »

To prawda, jest sporo bardzo atrakcyjnych miast i nowych mieszkań, także w Katowicach, gdzie na sprzedaż a nawet niektóre osiedla takie jak Francuska Park będe się dodatkowo rozbudowywać bo jest bardzo dużo chętnych na zakup mieszkania w tej inwestycji i w tej lokalizacji, ja też jestem nimi zainteresowana
Awatar użytkownika
katarinka7
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: katarinka7 »

Zdecydowanie wybrałabym Wrocław. Regularnie sprawdzam lokalny rynek nieruchomości i niedawno odkryłam nowe mieszkania Braniborska od https://www.profitdevelopment.com.pl/wr ... aniborska/. Jestem zachwycona projektem budynku, który utrzymany jest w nowoczesnym stylu, z fantastycznym połączeniem elementów szklanych z rytmicznymi podziałami. O korzyściach wynikających z mieszkania blisko centrum nie mówiąc. Sprawdźcie sami.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: brutus »

Dla mnie wymarzonym miastem jest Wrocław. Właśnie tu można wynająć całkiem nowe mieszkanko w pięknej, zielonej, spokojnej okolicy: https://omegabuildings.pl/
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Wymarzone mieszkanie - w jakim mieście?

Post autor: kapitalna »

Ja bym wybrała miasto gdzie poza udogodnieniami typu szkoły, sklepy, rozrywki będzie też zielono i zwyczajnie ładnie. Zadbane ulice, dobrze wyposażone parki, w takim mieście aż chce się wtedy mieszkać. Na ulicach kwiaty czy drzewka, szczególnie w takich solidnych donicach https://www.jumatsc.pl/kategoria/donice/ . Od razu lepiej się przestrzeń prezentuje.
ODPOWIEDZ