Jak inwestować

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Jak inwestować

Post autor: niewazne »

Jak w temacie. W co warto jest inwestować w dzisiejszych niepewnych czasach? Zastanawiam sie jak ochronić swoje oszczędności.
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Jak inwestować

Post autor: Onstek »

Nadal oplaca sie najbardziej inwestować w nieruchomości. Szczególnie w obecnych niepewnych czasach, w których złotówka bardzo traci na wartości. Jak widzimy realna inflacja jest wysoka, często o wiele wyższa niż ta, którą podaje nam rząd.

Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad kupnem nieruchomości w jednym z większych miast. Jak Gdansk czy Warszawa. Może ceny nieruchomości niskie nie są ale przynajmnieij na tym nie stracicie.
Dobrze wynajmują sie mieszkania na Przymorzu:
<zachęcam do czytania regulaminu forum.Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów . Link usunięto>

Zobacz sobie tutaj.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Jak inwestować

Post autor: Jolanta »

Dużo słyszy się o kryptowalutach, więc w tym kierunku można by iść :) Bitcoin to temat, którym warto się zainteresować
Kalina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr maja 26, 2021 6:54 pm

Re: Jak inwestować

Post autor: Kalina »

Przede wszystkim trzeba zadać sobie pytanie, w co chcemy inwestować. Ja już wiem, że na pewno w nieruchomość. Jednak wolałabym w tej kwestii poprosić profesjonalistów, którzy już mają doświadczenie w takich działaniach. Znajoma poleciła mi to biuro https://domirum.pl/ , bo twierdzi, że to rzetelny zespół, który naprawdę zna się na rzeczy.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jak inwestować

Post autor: duser »

Poszukujecie jakiejś odpowiedniej propozycji, jeśli chodzi o nieruchomości i myślę, że nie będzie problemu z tym, aby zerknąć również na luksusowy apartament Warszawa . Taka nieruchomość to z pewnością wiele plusów, czyli ochrona budynku, świetna lokalizacja, wszędzie blisko, własne miejsca parkingowe. To też idealna opcja dla osób, które nie chcą posiadać własnego domu, bo nie mają czasu na prace wokół niego.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Jak inwestować

Post autor: asieczek »

Mam wrażenie, że wiele rodzin w Polsce ma nieuregulowane sprawy własnościowe nieruchomości. We własnej rodzinie mam przypadek gdzie dom nie był przypisany ani przeprowadzona sprawa spadkowa jeszcze od czasu pradziadków. W takich wypadkach jest chyba możliwe zasiedzenie w złej wierze jak tu opisują https://zasiedzenie.net/zasiedzenie-w-z ... czym-jest/ co o tym sądzicie? Czy muszą być jeszcze jakieś przesłanki spełnione i czy w takiej sytuacji jest to możliwe?
ODPOWIEDZ