Tynki czy płyty karton gips

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Tynki czy płyty karton gips

Post autor: niewazne »

Na jakie rozwiazanie zdecydowaliście się u siebie? Zastanawiam się co bedzie lepsze w moim przypadku. Dodam, że zamierzam robić sam (stan deweloperski).
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Tynki czy płyty karton gips

Post autor: Onstek »

Zależy jaki masz budżet, ale ja polecam gk... Czysta miła praca i nie jest to jakieś bardzo trudne do tego możesz zrobić sam a wtedy wychodzi to dużo taniej i szybciej.

Dobrze jest zdecydować się na solidne plyty. Tak abyś nie musiał mieć z nimi problemu w przyszłości. Ze swojej strony polecam płyty Siniat: https://www.siniat.pl/pl-PL/ Jeśli nie jesteś przekonany, poczytaj sobie opinie w sieci. Sa to obecnie jedne z lepszych płyt gipsowych.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Tynki czy płyty karton gips

Post autor: Martis04 »

Jeśli masz zamiar samodzielnie wykonywać taką pracę, to koniecznie zaopatrz się w dobrą odzież roboczą. Tutaj znajdziesz informacje na temat tego typu ubrań http://i-zdrowie.pl/jaka-odziez-bhp-wyb ... zas-pracy/, wiele osób to bagatelizuje, a potem okazuje się, że jest im niewygodnie, niszczą swoje ubrania, praca idzie wolniej, niż zakładali i w ogóle wszystko pod górkę.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Tynki czy płyty karton gips

Post autor: sokolowski »

Jeszcze możesz sie zastanowić nad wykończeniem czymś w rodzaju cegiełki. Elabrick jest ciekawym materiałem na ścianę. Łatwo się kładzie i daje fajny efekt. No i dostępne kolory są całkiem interesujace.
ODPOWIEDZ