Jaki krem pod oczy najlepszy?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: Anita12 »

Jaki krem pod oczy będzie najlepszy i najbardziej skuteczny?
Korzystacie z takich w ogóle?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: Kawowa »

Myślę, że każdemu coś innego odpowiada, więc trzeba samodzielnie przetestować.
Tutaj https://www.amfora.pl/wiadomosc/dermika ... c-50/3002/ poczytaj sobie o tym jakie działanie mają takie kosmetyki.
Dowiesz się czego możesz się spodziewać po poszczególnych.
Ale i tak najlepiej będzie sprawdzić.
emilkaemila
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 12, 2016 11:41 am

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: emilkaemila »

Hej,
podzielam zdanie, ze każdy krem trzeba przetestować samemu na własnej skórze (dosłownie) :)
Ja poleciłabym Ci ten: <admin poleca lekturę regulaminu forum. Użytkownik zbanowany.>
Mnie nie podrażnia i jest naprawdę bardzo fajny :)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: AlaKawa »

Wybór produktów tego typu na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę spory i z doświadczenia wiem, że bardzo fajnie działają kosmetyki ze świetlikiem. Niemniej jednak dużo bardziej powinniśmy troszczyć się jednak o nasz narząd wzroku. Sporo cennych informacji chociażby na temat różnych schorzeń oczu znajdziemy na https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys . Możemy tam także sporo dowiedzieć się o soczewkach i co najważniejsze, wiedza ta może nam pomóc chociażby w szybszym zauważeniu problemów ze wzrokiem.
mikra
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: mikra »

A jeśli chodzi o soczewki, to czy nie lepiej iść w takim kierunku, jak tutaj - alesoczewki.com/clariti ?
W sensie trochę mniej znana marka, ale bardzo fajna jakość, w normalnej, przyziemnej cenie?
Jak to widzicie? Bo wydaje mi się, że płacenie za bardzo znane firmy nie ma sensu, ale może się mylę?
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: srubka »

bielenda ma bardzo fajne kremy pod oczy, ja mam akurat z serii royal bee, do cery dojrzałej, dzialają przeciwzmarszczkowo :)
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: alenka »

Fajna alternatywą dla takiego tradycyjnego kremu może być też roll on z Eveline, z serii Bio Hyaluron 3x Retinol System :) napina skórę, sprawia, ze zmarszczki są mniej widoczne :) warto trzymać go w lodówce.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jaki krem pod oczy najlepszy?

Post autor: duser »

Jak miałabym wybrać tylko jednego ulubieńca, to na pewno byłby to krem z serii Gold Peptides od Eveline! Nic lepszego nie stosowałam do tej pory, a to, jak on dobrze napina skórę pod oczami zasługuje na polecenie! Sprawdźcie go koniecznie przy kolejnych zakupach!
ODPOWIEDZ