Dom parterowy - bezpieczny?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Dom parterowy - bezpieczny?

Post autor: Onstek »

Moim zdaniem dom parterowy może być tak samo bezpieczny jak dom piętrowy. System alarmowy jak najbardziej warto jest sobie w domu zainstalować, jednak nie liczcie na to, że sa systemy któych nie da sie pokonać. Jeśli złodziej jest wprawiony, to niegroźny bedzie dla niego jakikolwiek system alarmowy.
Podstawą powinno być dobre ubezpieczenie domu. Radzę rozważyc ubezpieczenie w firmie Compensa https://www.compensa.pl/ Maja dobre warunki ubezpieczeń oraz szeroki zakres.
Pan Strach
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Dom parterowy - bezpieczny?

Post autor: Monikka80 »

Nie no, ja jednak wierzę, że dobry system alarmowy to dużo. My mamy system alarmowy od warszawskiej agencji ochrony Securitas i jesteśmy niego w pełni zadowoleni. Tym bardziej, że mamy też u nich opcję zdalnego monitoringu wideo, także agencja łatwo może ocenić czy to jest rzeczywiście włamanie, czy też alarm włączył np. silny wiatr. Polecam takie rozwiązanie, tu sobie o tym poczytajcie https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona ... ryfikacja/ Bardzo sensowna rzecz.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Dom parterowy - bezpieczny?

Post autor: niewazne »

Najlepiej Satel z modułem GSM, można też spiąć z głośnikami i nagrać jakąś wiadomość dla złodzieja. Każdą centralę można spiąć z systemem CCTV - działa to na zasadzie zwykłych styczników. Z kolei nie ma co oszczędzać na rejestratorze, na tych nieco lepszych, na widoku z kamery możesz zaznaczyć obszar, który ma obserwować - np. żeby kamera nie reagowała zwarciem na ruch za płotem u sąsiada . Polecam kontakt z firmą ASD. W ofercie mają zarówno alarmy bezprzewodowe. Jak i przewodowe.
ODPOWIEDZ