Prezent na parapetówkę

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Prezent na parapetówkę

Post autor: Onstek »

Wybieram się do znajomych na dniach bo organizują imprezę w związku z wybudowaniem domu Co podarować im na parapetówkę?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: niewazne »

Napisz, ile pieniedzy chcesz wydać. Dzieki temu znacznie latwiej będzie Ci doradzić, co im podarować. Bo opcji jest wiele, aczkolwiek polecam zgodnie z tradycją podarować coś do wystroju wnętrza.
Może być to:
komplet świec zapachowych
kwiatek doniczkowy
obrus
wygodne poduszki
ewentualnie kieliszki z ładnego szkła czy filiżanki

Zobacz sobie w homeandpassion.pl. W sklepie jest spory wybór takich eleganckich porcelanowych bibelotów.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: Hyorin »

Moim zdaniem bon do sklepu z wyposażeniem wnętrz będzie najlepszym pomysłem, sami kupią to czego im brakuje a jest potrzebne
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Prezent na parapetówkę

Post autor: Gemma »

Dokładnie, też mi się wydaje, że bony są najlepszym pomysłem. Ewentualnie kwiatek, ale też musisz sprawdzić, czy będą w stanie się nim zajmować;)
ODPOWIEDZ