Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Gemma »

Ja bardzo lubię krzesła tapicerowane, ale podobają mi się także wszelkie plecionki z wikliny:) Może uda mi się coś chapnąć w wyprzedażach.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Hyorin »

Moim zdaniem super sprawdzają się modele z podłokietnikami, są bardzo wygodne i unika się kładzenia łokci na stole, co jest niekultularne
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Jolanta »

Wiele zależy od tego, co Ci się podoba, jak urządzona jest jadalnia i jaki masz budżet. Ja w tamtym roku kupowałam krzesła w firmie Meble Wójcik. Mają tam też ciekawe stoły: https://www.meblewojcik.com.pl/typ-mebla/stoly,27.html i ogólnie duży wybór. Jeśli szukasz coś konkretnego to warto zajrzeć tam i przeglądnąć ofertę :)
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Jolanta »

Nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba ;) Oczywiście wśród krzeseł można znaleźć mniej lub bardziej praktyczne meble, ale i tutaj zdania będą podzielone. Jeśli chodzi o mnie to stawiam na krzesła tapicerowane, bo najwygodniej się na nich siedzi :)
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Gemma »

Tapicerowane są piękne. Pikowane w różnych kolorach! Lubię także wiklinę i technorattan, można na nich pięknie wypocząć i są zjawiskowe.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: kapitalna »

Krzesło do jadalni musi być przede wszystkim stabilne i wygodne. Na https://www.sfmeble.pl/c/krzesla-do-jadalni odsyłam jeśli szukacie naprawdę wysokiej jakości krzeseł na lata, które będzie można spokojnie prać, czyścić i nadal będą wyglądać jak nowe. A do tego sami widzicie, że w tym sklepie mają duże okazje cenowe, to są naprawdę krzesła z górnej półki.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Fifi34 »

Krzesła do jadalni muszą być wygodne i funkcjonalne, ale też estetyczne. Są one ważnym elementem całej aranżacji także powinny wpisywać się w stylistykę całego wnętrza. Trudno powiedzieć, które będą najlepsze, ale jest spory wybór i z pewnością coś znajdziesz. Popatrz na przykład tu https://ifm-meble.com/krzesla/ - szeroki asortyment, krzesła o różnym designie. Może coś znajdziesz.
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: Violuśka »

Jeśli chodzi o wybór krzeseł do jadalni to wiele zależy od stylu jaki preferujecie .Myślę ,że warto odwiedzić miejsce, gdzie znajdziemy wiele propozycji zakupu krzeseł .Bez wątpienia takim miejscem jest Ikea Targówek Warszawa .Prócz wielu propozycji wyboru otrzymacie tam także fachowe porady - a to często jest cenniejsze niż same zakupy.Często też pod wpływam tych rad zmieniamy nasze preferencje zakupowe.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jakie krzesła do jadalni najlepsze?

Post autor: duser »

Ja bardzo lubię zajmować się wystrojem wnętrz.
___
przysmaki wegetariańskie dla psów
ODPOWIEDZ