Krzesła plastikowe do drewna?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Krzesła plastikowe do drewna?

Post autor: Morek »

Mam w kuchni wszystkie szafki i stół z drewna. Myślicie że plastikowe krzesła będą pasować czy jednak powinny być też drewniane?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Krzesła plastikowe do drewna?

Post autor: Dorota40 »

Moim zdaniem nie ma to większego znaczenia, ważne by kształt krzeseł pasował do charakteru wnętrza no i dobrze też jest dopasować wszystko kolorystycznie, kontrasty w kuchni sprawdzają się nieźle :)
Oczywiście jeśli to mają być krzesła z plastiku absolutnie nie możesz ich kupować na działach ogrodowych tylko w konkretnych sklepach z wyposażeniem wnętrz - tam są ciekawsze wzory i jakościowo też lepsze, takie jak te chociażby https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krze ... e-233.html
Czas i tak upłynie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Krzesła plastikowe do drewna?

Post autor: Hyorin »

Ja sobie tego nie wyobrażam w plastiku, drewno sprawdzi się dużo lepiej, będzie miało więcej klasy
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Krzesła plastikowe do drewna?

Post autor: Gemma »

Zależy jaki palastik, mocny plastik da radę, choć drewno oczywiście piękniejsze. Swoją drogą jest sporo plecionek imitujących naturalne, z plastiku.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Krzesła plastikowe do drewna?

Post autor: bajaola »

Moim zdaniem będą. Jak podobają Ci się to nie zastanawiaj się tylko kup. Co prawda ja bym wolała drewniane i takie zamierzam kupić. Nie twierdzę, że te plastikowe nie są ładne czy mniej komfortowe, ale jak sie spojrzy na takie tapicerowane https://slf24.pl/krzesla.html to ma się to poczucie elegancji i wygody. Nie wiem takie jest moje odczucie. Ty możesz mieć odwrotne zdanie.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Krzesła plastikowe do drewna?

Post autor: Gemma »

No ale z drugiej strony plecionki sztuczne są niekiedy bardziej eko niż klasyczne drewno.Choć nie pachną tak pięknie;)
ODPOWIEDZ