Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
JarkaMaj
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 4:50 pm

Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: JarkaMaj »

Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?
Co sprawia, ze chce wam się w niej przebywać cześciej?
Pan Strach
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Jolanta »

Może to zabrzmieć dziwnie, ale uwielbiam w swojej kuchni blaty, naprawdę, mam chyba z tego co pamiętam<ciach> i jestem z niej mega zadowolona. A wszystko dlatego, że wymarzyła mi się czarna kuchnia, nie jestem masochistką i wiem jaki to byłby koszmar w sprzątaniu, dlatego długo szukałam czegoś co by ten problem rozwiązało i znalazłam. Nie brudzi się, a kurz nie jest tak widoczny (na poprzednim blacie chwilę po przetarciu juz widziałam kurz), i dla mnie mega jest to, że mogę bezpośrednio na nim stawiać gorące garnki. :D


<Administracja przypomina o regulaminie.
Nie umieszczamy linków w każdym kolejnym poście>
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: kowalDobra »

To, że mogę w niej ugotować dobre jedzonko :mrgreen: A poważnie to chyba blat, bo jest u mnie dość długi przez co mam sporo przestrzeni na działanie :D Jesli tylko możemy warto nie oszczedzać na pożadnym blacie :)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: kapitalna »

Ja bym się nie obyła bez mojej wyciskarki kuvings . Szczerze na początku myślałam, że średnio mi się przyda, ale teraz to jest urządzenie nr 1 w mojej kuchni (no może razem z kuchenką), gdyż codziennie przygotowuję sobie smaczne koktajle z owoców :)
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Anita »

W mojej kuchni uwielbiam piekarnik, a w zasadzie możliwości jakie mi daje odnośnie przygotowywania potraw. Mogę w nim gotować na parze dzięki czemu moje potrawy zyskują na składnikach odżywczych, przygotować coś tradycyjnie czy po prostu odgrzać gdyż mam funkcje również mikrofali. Jest to sprzęt niezastąpiony gdy mamy do wykorzystania małą przestrzeń. Super, że Solgaz http://solgaz.eu/ ma takie cudo w swej ofercie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Hyorin »

U mnie są to bardzo logicznie rozmieszczone blaty i ledy pod wiszącymi szafkami, dzięki czemu jest bardzo jasno i wygodnie się gotuje
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Jolanta »

Ja w swojej kuchni najbardziej lubię… blat kuchenny :) A lubię go za to, że jego czyszczenie nie sprawia mi problemów no i po kilku latach używania (a gotuję praktycznie codziennie!) nadal wygląda świetnie pomimo tego, że jest dość jasny. Kupowałam go tutaj: https://kronosfera.pl/p/dla-meblarstwa-blaty-robocze,7 Widzę, że nawet dalej jest on dostępny (Blat kuchenny Szampański :) ).
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Gemma »

Ja uwielbiam przyprawy, oleje i wszystko to, co kojarzy się najmocniej ze smakami i kolorami:)
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Anita »

Mam kuchnie po remoncie więc wygląda bardzo ładnie i nowocześnie. Lubię tam odpocząć przy kawie czy coś upichcić w czym pomaga mi nowy sprzęt AGD z Solgaz http://solgaz.eu/. Jest on nie tylko mega funkcjonalny ale ładnie wypełni przestrzeń kuchni i wpasował się w zabudowę kuchni.
Combi
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 10:34 pm

Re: Co w swojej kuchni lubicie najbardziej?

Post autor: Combi »

Lubię swoją kuchnię, przede wszystkim za to że jest praktyczna. Wszystko mam pod ręką i dobrze mi się w niej gotuje. Uwielbiam swój piekarnik (Electrolux SteamBoost). Lubię w niej to że jest stworzona z myślą o mnie, pode mnie i moje potrzeby.
ODPOWIEDZ