Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Kawowa »

Wypada jeszcze w tych czasach dać młodym w prezencie ślubnym jakieś kuchenne akcesoria?
Jeśli tak, to jakie?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Anita12 »

Wydaje mi się, że jeśli właśnie urządzają swoje mieszkanie, to taki prezent będzie trafiony.
Musisz się tylko upewnić, że nikt inny nie wpadnie na podobny pomysł.
Zobacz sobie na przykład takie sztućce w walizach: http://witeks.pl/sztucce - myślę, że to opakowanie powoduje, że prezent jest bardziej estetyczny i wyjątkowy.
Kimmi
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 04, 2014 11:14 am
Kontaktowanie:

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Kimmi »

Pewnie, że wypada, czemu nie ; ) choć ja w takich wypadkach stawiam na akcesoria bardziej uniwersalne. Zawsze boję się, ze nie trafię w gusta obdarowanych.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: meblonista »

Zawsze można dać takie akcesoria, ale nigdy nie jest się pewnym, czy 1. Młoda para już nie ma czegoś upatrzonego. 2. Ktoś inny nie wpadnie na taki pomysł.
Jeżeli Młodzi chcą mieć kuchnię w określonym stylu to takie akcesoria mogą im nie odpowiadać. Wątpię, aby ktoś wpadł na taki pomysł, bo obecnie większość daje pieniądze, aby Para dobrała sobie taki sprzęt, który byłby dla niej najodpowiedniejszy. Do koperty nikt nie powinien zaglądać, więc każdy daje tyle, na ile go stać :)
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem wypada, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że prezent się nei spodoba albo para młoda będzie już coś takiego posiadała. Najlepiej się wcześniej dowiedzieć, dać pieniądze albo po prostu kupić kartę podarunkową do sklepu z takimi akcesoriami.
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: RudaMaryla »

Chyba zgodzę się z przedmówcą :) Dzisiaj na ślubach panują dziwne obyczaje i para młoda dziwne miewa fanaberie. Lepiej się upewnić, czy nie chcą raczej dostać koperty...
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: annna »

Lepiej się dowiedzieć, czy para młoda nie wolałaby koperty.
Ale jeżeli prezent byłby również mile widziany, to można wybrać jakieś ciekawe akcesoria do kuchni.
Zobacz do Black Red White http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/.
Może znajdziesz tam coś odpowiedniego na prezent ślubny.
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: mallory »

kiedy ja wychodziłam za mąż nie prosiłam żadnym wierszykiem o kasę, chociaż wolałam pieniadze niż prezenty. ale gdybym miała dostać prezent, to chciałam sztućce, bo jest to rzecz dosyć uniwersalna. także myślę, że to fajny prezent i zawsze się rpzyda.
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: radek84 »

Pamiętam, jak kupowano właśnie na takie okazje zestawy naczyń obiadowych. Pięknie zdobione, porcelana. Czysta elegancja francja. A dziś, jak wspomniano, kasa do koperty i do widzenia. Cóż, kto jak woli. Może i to praktyczniejsze, ale według mnie to nie to samo niestety. Na pewno wypada i zawsze będę to doradzał. ;).
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Kuchenne akcesoria w prezencie ślubnym?

Post autor: Arek454 »

Na pewno ważny jest również wybór pięknych propozycji w zakresie zastawy stołowej, żebyście mogli po prostu w wolnej chwili przy obiedzie posiedzieć z rodzinką, czy znajomymi. Jak szukacie ciekawych zestawów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam w nowoczesnym wydaniu zestaw LUBIANA BOSS BLACK który znajdziecie w https://hurtowniaporcelany.pl/lubiana-b ... dla-6-osob dostępny w bardzo dobrej cenie, ładnie wykończone i ogólnie do samego stylu aranżacji pasuje nam idealnie :)
ODPOWIEDZ