Sypialnia w salonie

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kreciczka
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 26, 2016 4:38 pm

Sypialnia w salonie

Post autor: Kreciczka »

Witam,

Taka sprawa jest, chciałabym w kawalerce 35m2 zmieścić sypialnie. W grę nie wchodzi żadne przenoszenie kuchni ani nawet burzenie ścian.

ja mam pomysłów masę i w sumie żadnego. myśl jest taka żeby łóżko stało naprzeciwko wejścia do pokoju, oddzielone od reszty pokoju ścianką. nie chce tez zabudowywać łóżka żeby nie zmniejszać drastycznie pomieszczenia, tylko czy łóżko tak na wejściu nie będzie kiepskim widokiem?

Co myślicie? może jakieś inne pomysły?
Załączniki
mieszkanie.jpg
mieszkanie.jpg (57.38 KiB) Przejrzano 10177 razy
mieszkanie2.jpg
mieszkanie2.jpg (58.45 KiB) Przejrzano 10177 razy
Pan Strach
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: martus566 »

Może lepiej będzie oddzielić sypialnię od pokoju gościnnego ;) Wszyscy co będą wchodzili do pokoju będą widzieć Wasze łóżko i tzw. sypialnię. Lepiej będzie umiejscowić ją po drugiej stronie pokoju , a w miejsce łóżka dać tv lub kanapę ;)
meblenowe
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 09, 2016 10:25 am
Kontaktowanie:

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: meblenowe »

Bez sensu ktoś przyjdzie na drinka a tu łóżko nie zawsze posprzątane jakoś nie w moim stylu
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: designerka »

Czasem nie ma możliwości rozdzielenia tych dwóch przestrzeni. Jak się postawi na narożnik z funkcją spania, to powinno być okej.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: siedemosiemdwa »

Też wydaję mi się, że to będzie najbardziej optymalne rozwiązanie. A stolik wybierz na kółkach, żeby łatwiej się go przesuwało.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: brutus »

Tylko jak już decydujemy się na narożnik z funkcją spania to ja bym brał coś na prawdę pożądnego, żeby się szybko nie zlasowało. Moim zdaniem zonk jest tylko taki, że w kwestii wygody w spaniu to nie ma porównania z tradycyjnym łóżkiem, ale jak nie ma wyjścia to nie ma...
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: Majeczkaa »

Nie szkoda Ci miejsca w tak małym pomieszczeniu na duże łóżko? Przecież po postawieniu łóżka zostanie Ci bardzo mało miejsca na postawienie jakiejś kanapy, stolika, czy telewizora. Jeśli nie masz możliwości wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia, to zdecydowanie lepiej będzie jeśli kupisz rozkładaną kanapę. Duży wybór ciekawych kanap znajdziesz tutaj florimeblepl/183-kanapy-rozkladane . Sama kupowałam tam swoją i jestem z niej bardzo zadowolona, bo jest bardzo wygodna zarówno podczas spania jak i podczas siedzenia. Materiał, z którego jest wykonana także jest bardzo wytrzymały.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Sypialnia w salonie

Post autor: Hyorin »

Ja zastanawiam się nad narożnikiem... przekonująco tutaj piszą meblobranie.pl/porady/wymiary-naroznika-z-funkcja-spania-naroznik-do-wygodnego-spania
ktoś ma i może potwierdzić, że wygodnie?
ODPOWIEDZ