Która lampa wisząca do salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Która lampa wisząca do salonu?

Post autor: Majeczkaa »

Chcę zrobić prezent mojej babci i kupić jej żyrandol. Jej salon urządzony jest dość klasycznie i tylko takie żyrandole będą w nim pasować. Nie mam czasu na szukania go w sklepach stacjonarnych i chcę go zamówic przez internet. Sporą ofertę pasujących żyrandoli widziałam tu https://technodeluxe.pl/zyrandole . Który najbardziej Wam się podoba?
Pan Strach
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Która lampa wisząca do salonu?

Post autor: bajaola »

Szczerze ci powiem, że w tych stacjonarnych sklepach to nic specjalnego i tak niema. Masz rację w sieci jest większy wybór i nie marnuje się czasu. Żyrandol to mam ale lampa taka podłogowa by mi się przydała, a że koleżanka dała mi dziś namiar na jagodowegokota, gdzie od dawna robi juz rózne zakupy do domu to muszę sprawdzić co oni tam mają. W sumie to jej lampa kupiona u nich jest bardzo fajna. Może i ty zerknij do nich.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Która lampa wisząca do salonu?

Post autor: niewazne »

Od siebie polecam zajrzeć sobie jeszcze do Tutumi:
https://tutumi.pl/lampy-krysztalowe-sufitowe.html

W sklepie mają eleganckie oświetlenie kryształowe. W dobrych cenach. Oświetlenie takie pasuje głównie do wnętrz:
nowoczesnych
eklektycznych
jak również w stylu glamour

Nie jest jakieś bardzo problematyczne jesli chodzi o kwestię utrzymania w czystości.A zdecydowanie daje efekt wow w pomieszczeniu.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Która lampa wisząca do salonu?

Post autor: Hyorin »

Ostatnio widziałem w restauracji takie szklane lampy w kształcie kul - super to wyglądało i jest bardzo uniwersalne
Jokata
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt lip 26, 2016 5:29 pm

Re: Która lampa wisząca do salonu?

Post autor: Jokata »

Ja też lubię zakupy przez internet, bo są wygodne. Nie pamiętam, kiedy odwiedzałam jakiś sklep stacjonarny oprócz spożywczych :lol: Ładne żyrandole widziałam w sklepie Altavola altavola-design.pl/pol_m_Lampy_Zyrandole-196.html. Sama tu zamawiałam. Lampa była wysłana następnego dnia, dobrze zapakowana.
ODPOWIEDZ