Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: Pumpilka »

Co o tym myślicie?
Czy zdjęcia sprawdzą się jako dekoracja do salonu?
Szukam oryginalnych sposobów na ozdobienie wnętrz. Tutaj widziałam trochę różnych patentów, w tym właśnie zdjęcia do salonu.
Może ktoś z was też będzie w stanie coś doradzić?
Może widzieliście gdzieś jakieś ciekawe rozwiązania?
Pyzata
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: AlaKawa »

Tak sobie myślę, że zdjęcia jako dekoracja to świetna opcja. Niemniej jednak sama zdecydowanie wolałabym postawić na jakieś niebanalne oświetlenie, takie jak chociażby produkty EGLO . Urzekła mnie przede wszystkim ich niebanalna stylistyka, przy czym do wyboru mamy tutaj wiele modeli, które sprawdzą się idealnie nie tylko jako dodatki w salonie, ale także np. w sypialni.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: anitalesz »

mi bardzo się podobają takie zdjęcia https://www.foto4u.pl/zdjeciaxxl, widziałam u znajomej, ma w salonie na ścianie zdjęcie całej rodziny i od razu widać kto tam mieszka, tworzy to bardzo rodzinny, ciepły klimat
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem zdjęcia to bardzo dobry pomysł na dekorację salonu. Ja sama na taką postawiłam i jestem z tego zadowolona.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: siedemosiemdwa »

Pewnie, że tak! Ja mam sporo zdjęć na ścianach i bardzo dobrze to wygląda. Tylko trzeba dokupić ładne ramki.
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: Młynarczyk »

Zdjęcia w salonie to moim zdaniem doskonałe rozwiązanie. Tylko nie zawsze jest sposób na estetyczny montaż. Dziura i haczyk, a może takie jak tu: http://www.tesa.pl/konsument/mocowanie- ... p-w-tasmie taśmy na rzep? Chyba nie wszystko wszędzie uda się tak łatwo zaadaptować co nie? A może jeszcze jakieś alternatywy?
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: brutus »

Oczywiście, na przykład jeśli planujemy urządzić nowoczesny salon, to jak najbardziej fototapeta ze zdjęciem będzie bardzo ciekawym pomysłem. Opcjonalnie w salonie mogłaby być także taka ciekawa tapeta do salonu https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni . Tutaj w sklepie jest ich bardzo duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie :shock:
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: anitalesz »

Jeśli szukasz oryginalnej dekoracji to na pewno spodobają ci się sztuczne zielone ściany! Prezentują się świetnie! Są łatwe w utrzymaniu, bo ani nie musisz ich podlewać ani nic bo sa wykonane z plastiku, łatwo się je czyści także same plusy ;p ja kupiłam na green-designers i jestem bardzo zadowolona, wyglądają bardzo naturalnie!
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: Zbig55 »

Kto będzie na tych zdjęciach? Rodzina czy jakieś pamiątkowe zdjęcia z wakacji. Opcja nie jest zła :)
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Zdjęcia jako dekoracja salonu?

Post autor: enigmaa »

Salon, to taki miejsce, gdzie można ładnie wyeksponować rodzinne pamiątki. Jeśli zdjęcia,to zdecydowanie rodzinne, uroczo wyglądają zdjęcia dziadków, pradziadków, a nawet prapradziadków.
A reszta, to raczej tradycyjnie, tak jak tu http://meble-stoly-krzesla.com.pl/2016/ ... emy-salon/
czyli wygodne krzesła, stół przy którym wygodnie będzie mogła usiąść cała rodzina, no i kącik wypoczynkowy z wygodną kanapą i ławą.
ODPOWIEDZ