Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: kapitalna »

Ja komody do salonu kupowałam w Mebest w Poznaniu. Tam to w ogóle mają taki wybór, że w szoku byłam. Jeden z większych meblowych jakie widziałam. I to mówię o porządnych meblach, markowych, nie sieciówkach
Pan Strach
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: bajaola »

na te sieciowe salony to tylko szkoda czasu i pieniędzy, pewnie, że lepiej jest poszukać w sieci, gdzie niedość, że jakościowo są lepsze to i większy wybór. Wracając do tych komód to teraz hitem są białe mebelki i rzeczywiście wyglądają w domu rewelacyjnie. Kupiłam takie komody w Flori Meble do salonu tylko wybrałam wersję z efektownym oświetleniem LED typu RGB z funkcją zmiennych kolorów i wieczorem to dopiero jest wspaniały klimat i efekt wow.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: Mako24 »

udało mi się kupić nowoczesną komodę na stronie Mirjan24 http://www.mirjan24.pl/. Nawet przesyłkę mają darmową. Mebelek był dobrze zabezpieczony. Żadnych uszkodzeń mechanicznych. Bardzo ładnie komponuje się z moimi pozostałymi meblami w pokoju. Widziałam, że mają też modele z podświetleniem ledowym :) Sprawdź.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: brutus »

Nowoczesność - pojęcie względne :). Obecnie styl nowoczesny to myślę, że w aranżacjach beton, drewno, minimalizm. Do takiego wnętrza myślę, że pasowałaby taka komoda:
Nowoczesność - pojęcie względne :). Obecnie styl nowoczesny to myślę, że w aranżacjach beton, drewno, minimalizm. Do takiego wnętrza myślę, że pasowałaby taka komoda:
http://www.forte.com.pl/komody
Chodzi mi dokładnie o komodę AXDK :).
:ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: designerka »

Ale meble na wysoki połysk, na przykład białe też są nowoczesne. Takie można kupić np. w BRW. Komody na pewno mają.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: Kobite »

Czy ja wiem w sieciówkach? Tam raczej nowoczesności za duzo nie ma. Pytanie też co rozumiecie pod względem nowoczesne. Mi bardzo podobają się meble prowansalskie, które może nie idą w kierunku nowoczesności, ale wyglądają obłędnie przykładowe komody macie tutaj - http://urzadzaj24.pl/72-komody-prowansalskie firma jest ciekawa pod względem, że umożliwia wprowadzenie własnych zmian.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: siedemosiemdwa »

W Jysku są teraz bardzo modne i praktyczne komody. Tam mają wiele nowczesnych mebli, więc warto tam zajrzeć.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: designerka »

w sumie to ja nie przepadam za tym sklepem. Jednakże jeśli chodzi o komody, to chyba najlepsze mają i tak w ikea.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: siedemosiemdwa »

A czemu za nim nie przepadasz? W sumie meble mają prawie takie same, jak w Ikea. A często są tam świetne zniżki.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: enigmaa »

Podobają się mi sosnowe komody skrzyniowe, takie jak te: http://www.marka-conceptstore.pl/kategoria/komody
Niestety wiem, że zakup takiej komody to w moim przypadku zmianą całego wystroju salonu, który obecnie mam w innym stylu.
Ale na przyszłość, przy zmianie aranżacji na pewno zastanowię się co by takiej nie kupić. :)
ODPOWIEDZ