Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: Anita12 »

Nie orientuję się w aktualnych ofertach sklepów, a nie mam czasu na ich przeglądanie.
Może wam rzuciły się gdzieś w oczy takie nowoczesne komody, najlepiej w jasnych kolorach?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: Kawowa »

Nie musisz przecież chodzić po sklepach jak masz dostęp do internetu.
Zajrzyj sobie na przykład do Black Red White: http://www.brw.com.pl/komody
Widziałam, że ostatnio pojawiło się u nich trochę nowych kolekcji, więc może akurat znajdziesz coś dla siebie, tym bardziej, że mają tam teraz duże przeceny (nawet o 70%).
Świetnie wygląda ta komoda:
Obrazek
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: artystka »

Bardzo proszę zajrzyj na forte.com.pl/meble/typy/komoda.htm. Fajne propozycje, bardzo oryginalne, warto wejść na stronkę i przejrzeć;)
Milla
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 12, 2014 1:44 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: Milla »

W jednym z watków o komodach padło dużo propozycji różnych producentów, tam najlepiej zajrzyj.
wisienka
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 13, 2014 6:08 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: wisienka »

Możesz zerknąć na ofertę firmy Dller. Ja mam od nich stół do jadalni oraz sofę :) Oferują nowoczesne oraz designerskie meble więc myślę, że na pewno coś wpadnie Ci w oko.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: kangurka »

Ja mam komodę z BRW i jest całkiem ok. Ładne widziałam też między innymi z Ikei, a poza tym można poszukać czegoś w stylu vintage wśród mebli używanych.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: meblonista »

Sporo różnych komód w nowoczesnym stylu jest na naszej stronie http://www.meblonista.pl/

W części komód zastosowano system push-click, w innej dobrej jakości prowadnice z samodomykiem.
Plusem komód z naszej oferty jest to, że można wybrać sobie dowolny kolor z bogatej palety RAL :)
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: designerka »

Nowoczesne komody znajdziesz teraz niemalże w każdym sklepie meblowym. Ja jednak zachęcałabym do poszukania na portalach ogłoszeniowych. Dzięki temu sporo zaoszczędzisz. Na przykład ta komoda jest bardzo ładna i pojemna. Jasny ma tylko przód, ale myślę, że to nawet jej plus.
kasia123
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 10, 2016 11:08 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: kasia123 »

W salonach Forte mają ładne komody. Możecie je obejrzeć na stronie: <tu admin, za spam dziękujemy>
Poza tym są w dobrych cenach. Ostatnio mają tam dużo promocji.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Nowoczesne komody - gdzie znajdę?

Post autor: designerka »

Mi się ich meble nie podobają. Wolę design Ikea. Jeśli zależy nam na czymś oryginalnym, to możemy też komodę wykonać samodzielnie.
ODPOWIEDZ