Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Post autor: boom99 »

Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Jakie teraz są lepsze do dużych łazienek w firmie? Spienione wydaje się ok., ale czy to nie tylko fanaberia? Siedzę na stronie http://blysk-higiena.net/mydlo-ktore-po ... 24,pl.html i tak przeglądam co mają, chociaż w ogóle najchętniej kupiłabym mydło w kostce, ale to się nie sprawdzi
– będzie bajzel wieczny na umywalkach, więc odpada.
Pomozecie coś wybrać?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Post autor: Hyorin »

Ja wolę kupować mydło w dozownikach. Dla mnie to wygodna opcja. No i mniej bakterii tak się przenosi.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Post autor: Yosia »

Jestem zdecydowanie za mydłem w dozownikach. Spienione kojarzy mi sie z publicznymi, zaniedbanymi toaletami.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Post autor: JanaZCzech »

Ja kupiłam dozownik. Uzupełniam tylko mydło w płynie. Kupiłam droższe mydło bez parabenów i SLSów.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Post autor: Martis04 »

Dozownik jest spoko. Uważam, że jak najbardziej można go kupić do łazienki, ładnie wygląda i jest wygodny.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Dezynfekcja rąk: mydło w dozownikach czy spienione?

Post autor: Yosia »

W temacie dezynfekcji warto zajrzeć do nich https://lumamed.pl bo mają ogromny wybór m.in tego typu materiałów, a wiem że ludzie sobie chwalą ich sklep, dobra obsługa i ekspresowa wysyłka.
ODPOWIEDZ