Jaki zapach?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Jaki zapach?

Post autor: Gagarinka »

Jaki wybralibyście zapach świec na romantyczną kąpiel we dwoje:) taki mam plan andrzejkowy, ale nie mogę się zdecdować co wybrać
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jaki zapach?

Post autor: Dorota40 »

Na pewno szukałabym jakichś przyjemnych nutek egzotycznych:)
Pooglądaj sobie propozycje zapachó z Yankee candle: http://zapachdomu.pl/yankee-candle
niektóre są obłędne, a z racji tego, że palą się grubo ponad 100 godzin, to wystarczą na całe mnóśtwo romantycznych kolacji jak to mówisz:)
I w ciagu dnia też - fajna aua się roznosi przy nich.
omnis
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 13, 2015 8:06 am

Re: Jaki zapach?

Post autor: omnis »

Może zabrzmi to dziwnie ale często kupuję świece w Tk maxie. Można trafić na prawdziwą zapachową perełkę.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jaki zapach?

Post autor: Kobite »

Pomyśl sobie o takich rozwiązaniach jak masz przedstawione w HomeAroma tutaj do łazienki - http://homearoma.pl/pl/c/Lazienka/119 - świeczki może i nie są złe, ale jakość zapachu w porównaniu z tym który uzyskujesz za pomocą dyfuzorów tego typu jest nie do porównania. Ogólnie jeśli chodzi o zapach w domu to poczytaj na aromahome bo jest to obecnie jedna z nielicznych profesjonalnych firm, które zajmuja się tym tematem.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Jaki zapach?

Post autor: Arek454 »

No to może jeżeli wybór wyjątkowych propozycji w zakresie świec zapachowych, które wypełnią Wasze wnętrze pięknym zapachem to jak najbardziej polecam zapoznać się z ofertą CocoWick https://cocowick.pl/ u których będziecie mogli znaleźć takie propozycje, jak świece sojowe w łupinie kokosa. Moja ulubiona na ten moment to zdecydowanie Marzenie o zapachu piniacolady, która przypomina mi letni wypoczynek którego już coraz bardziej mi brakuje, ale zawsze dobrze powspominać :)
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jaki zapach?

Post autor: Fifi34 »

Myślę, że Świeca sojowa Palo Santo będzie dobrym wyborem. Jej zapach zawiera nuty cytrusów z intensywnym zapachem drewna palo santo, cedru i bursztynu. Relaksuje, wycisza, równoważy energię. W MadamNatura kupisz. Do tego dostępna jest w eleganckim słoiczku i będzie fajnym elementem dekoracyjnym.
ODPOWIEDZ