Remont łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Remont łazienki

Post autor: Onstek »

Chciałabym przeprowadzić w niedługim czasie kompleksowy remont łazienki.

Na co zwrocić uwagę przy pracy ekipy, aby było porządnie?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: niewazne »

Płacić tylko za wykonanie poszczególnych etapów.Na styku płytek ściennych i podłogowych koniecznie sylikon, baterie do samego montażu trzymać w opakowaniach(łatwo się rysują), zero palenia w domu, jeśli planujesz ścianę w bardzo ciemnym kolorze, to dobrze jest spojrzeć na nią w sztucznym świetle pod różnymi kątami a dostrzeżesz nierówności, które będzie można zniwelować. W narożnikach taśma amerykańska (chyba że jest już coś nowszego). Kolory ścian dobieraj w dobrym świetle dziennym ale i tak to co na ścianie potrafi zaskoczyć (u mnie miał być leciutki beż, a wpada w róż) Od siebie polecam tę ekipę w Warszawie:
Glazurnik Warszawa

Duże doświadczenie oraz fachowość.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Remont łazienki

Post autor: Jolanta »

Dobra ekipa na pewno ma swoje portfolio i zdjęcia swoich realizacji. Na pewno warto by coś takiego pokazali i na podstawie tego zdecydować się na konkretną firmę
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Dorota40 »

Całkowicie się zgadzam co do portfolio ekipy i późniejszej płatności za poszczególne etapy (ekstra pomysł :) ) Patent jak dostrzec nierówności na ścianach świetny. To wszystko jest bardzo ważne, ale jak kupi się słabą armaturę, tanie szafki łazienkowe i kiepskie oświetlenie to najlepsza glazura + super fachowiec nie wystarczą. Wiem coś o tym, niestety..
Moja siostra robiąca niedawno remont łazienki już uniknęła moich błędów wynikających z oszczędności, które okazały się pozorne, bo większość tych taniości musiałam niestety wymienić.
Niemiecka armatura łazienkowa, na to postaw urządzając wnętrze - siostra wybrała od razu, ja dopiero po czasie dlatego moje koszty były dużo większe niż jej bo praktycznie remontowałam dwa razy. Te niemieckie krany i prysznice działają cudownie :)
Czas i tak upłynie.
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Remont łazienki

Post autor: kowalDobra »

Podczas remontu należy patrzeć ekipie na ręce i wyrywkowo badać alkomatem :twisted: : )
lorenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:45 am

Re: Remont łazienki

Post autor: lorenka »

Gdybyscie szukali odpowiedniego oswietlenia łazienkowego, to podrzucam - elampy.pl maja tutaj bardzo duzy wybór i fajne ceny, jak sobie przegladalam w sklepach stacjonarnych, to duzo drożej wychodzilo
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Remont łazienki

Post autor: designerka »

Najważniejsze, by podczas remontu łazienki uniknąć popularnych błędów. O czym mowa? Temat omówiono w tym poradniku: https://www.all-dom.pl/blog/bledy-przy- ... co-uwazac/ . Zobaczcie, czego się ustrzec podczas urządzania łazienki.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: arnika »

Do każdego remontu trzeba wezwać odpowiednich fachowców. Na pewno przyda się między innymi pomoc elektryka. Dlatego warto rzucić okiem na taką opcję jak serwis elektryczny Wrocław 24h: http://elektryka.wroclaw.pl/ . Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Leosia »

Jeśli podejmiecie się już remontu łazienki zadbajcie o prywatność w tym pomieszczeniu, to ważne. Można to osiągnąć w bardzo łatwy sposób. Spójrzcie na te plisy Białystok - https://anles.pl/ , bo dzięki ich konstrukcji i możliwościom otwiera się je i zamyka zarówno z dołu jak i z góry. To powoduje ,że bardzo łatwo regulować dopływ światła a zarazem swobodnie możemy decydować o poziomie prywatności w tym pomizeszczeniu.
ODPOWIEDZ