Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
krawczyk
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 22, 2013 11:59 am

Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: krawczyk »

Relaksująca romantyczna kąpiel albo prysznic, co wy na to? Macie spraktykowane jakieś fajne wanny które by podołały temu zadaniu, jakieś oryginalne i nowoczesne rozwiązania w tym kierunku?
Pan Strach
ekstraszef
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 9:32 am

Re: Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: ekstraszef »

Jeżeli dysponujemy sporą ilością miejsca, to ze spokojem możemy pozwolić sobie na dużą wannę narożną. Jeżeli zależy nam na tym, by zaoszczędzić miejsce, lepiej zdecydować się na wanny prostokątne roca, z wygodnymi zagłówkami.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: Kobite »

Jak, dla mnie zarówno prysznic jak i wanna musi zmieścić dwie osoby, więc pytanie bardziej retoryczne. :-)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: kangurka »

Dla mnie teoretycznie też, ale w moim niewielkim mieszkaniu zmieściła się jedynie mała wannę, do której wchodzę tylko ja ;)
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: RudaMaryla »

Dla dwóch osób idelane będą prysznice - takie bez brodzików tylko ze ściankami , na posadzce. Osobiście w czasie remontu chcę właśnie taki mieć u siebie :)
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: enigmaa »

W moim mieszkaniu jest mała łazienka, zmieściła się tylko średniej wielkości wanna prostokątna. O kąpieli we dwoje raczej nie ma mowy.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Kąpiel dla dwojga, co wy na to?

Post autor: AlaKawa »

Bardzo fajny pomysł. Aby jednak w naszej łazience zapanował przy okazji takiej kąpieli odpowiedni nastrój, dobrym pomysłem będzie lektura artykułu strefa-porad/blog-iluve/jak-oswietlic-lustro-w-lazience. Dzięki niemu dowiemy się, jakie lampy będą najlepszym wyborem, a tym samym jak fajnie stworzyć niebanalną i ciekawą aranżację.
ODPOWIEDZ