Prysznic czy wanna?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: filip.s »

Dla mnie tylko prysznic :D Po kilkunastu latach używania tylko prysznica, kąpiel w wannie jaką niedawno musiałem wziąć wywołała wrażenie jakbym był niepełnosprawny :p Prysznic to szybka, praktyczna kąpiel. Poza tym, to często jedyne możliwe rozwiązanie w małych łazienkach...
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

filip.s pisze:Dla mnie tylko prysznic :D Po kilkunastu latach używania tylko prysznica, kąpiel w wannie jaką niedawno musiałem wziąć wywołała wrażenie jakbym był niepełnosprawny :p Prysznic to szybka, praktyczna kąpiel. Poza tym, to często jedyne możliwe rozwiązanie w małych łazienkach...
Mam dokładnie takie same odczucie. Po dwóch latach używania prysznica, kąpiel w wannie wydaje się człowiekowi dłużyć w nieskończoność ;)
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
nadia
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 02, 2013 8:38 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: nadia »

A ja jestem za tradycyjną wanną. Nic mnie tak nie uszczęśliwia jak gorąca kąpiel.
Istnieje możliwość połączenia wanny z prysznicem, dla każdego coś dobrego:)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Kobite »

Jak, dla mnie zawsze prysznic powodów jest kilka, ale głównym jest bez wątpienia oszczędność czasu. Bardzo dobry film na ten temat można na YT https://www.youtube.com/watch?v=CDiVtOr3pgM polecam wszystkim, którzy chcą w najbliższym czasie dokonać zakupu pryszniców. W gruncie rzeczy Kabiny prysznicowe to nie jest taki prosty temat w czasie zakupów, trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów, które w momencie zakupu być może nie będą istotne i zauważalne, ale potem może się okazać, że już tak, np. w kwesti czyszczenia, dlatego polecam filmik bo jest naprawdę bardzo rzeczowo wszystko omówione.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: meblonista »

Wg mnie nie trzeba się ograniczać, można mieć i prysznic i wannę.
U siebie rozwiązałam to w ten sposób, że mam na ścianie panel prysznicowy, a poniżej panel od wanny.
Wszystko w kafelkach + drzwi przesuwane. Wanna u dołu także zabudowana w kafelkach.
Zazwyczaj biorę prysznic, ale raz w tygodniu dla relaksu biorę kąpiel :)
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: katarynka »

W moim mieszkaniu posiadam wannę połączoną z prysznicem, ponieważ nie mogłąbym się obejść bez obu rzeczy. Jak mam więcej czasu zawsze biorę kąpiel, a gdy się spieszę szybko wchodzę pod prysznic.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: annna »

Najlepiej miec jedno i drugie.
Jak się człowiek rano śpieszy to fajnie wskoczyc pod prysznic.
Ale jak więcej czasu, to jaka to przyjemnośc posiedziec sobie w wannie, a najlepiej z hydromasażem.
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Kaja.M »

Ja uwielbiam kompiele w wannie i strasznie do tego przywykłam dlatego jak nie mam wanny to ciężko mi. Z drugiej strony prysznic jest lepszy na poranek. Najlepiej zakupić taką kabine prysznicową która jest też wanną. Najlepiej mieć to i to ;)
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: RudaMaryla »

Jest masa projektów które łączą w sobie wannę i przysznic co jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich mieszkań.
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Margo »

nadia pisze:A ja jestem za tradycyjną wanną. Nic mnie tak nie uszczęśliwia jak gorąca kąpiel.
Istnieje możliwość połączenia wanny z prysznicem, dla każdego coś dobrego:)
To na pewno!
ODPOWIEDZ