Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: Anita12 »

Jakie łóżeczko dla dziecka warto kupić?
Ile na to przeznaczyć i czym się kierować przy zakupie?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: Kawowa »

Myślę, że przede wszystkim trzeba patrzeć na atesty.
Ważne, żeby to łóżeczko nie było pomalowane jakimiś toksycznymi farbami i lakierami.
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jak-wy ... kach/2753/ czytałam o takich łóżeczkach.
Zerknij sobie też. Może wtedy łatwiej będzie ci wybrać.
KarinaM
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 15, 2016 9:35 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: KarinaM »

Ja już maluch trochę podrośnie, to polecam wybierać tego typu łóżka <admin zaleca czytanie regulaminu, uzytkownik zbanowany> , starczą spokojnie na kilka lat, poza tym są bardzo solidnie wykonane, ale też dopasowane typowo dla dzieci, maluch nie będzie miał poczucia, że ma zbyt pusto w łóżku i na pewno nie będzie musiał w nocy biegać do rodziców.
Awatar użytkownika
radoMaj
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 17, 2016 12:07 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: radoMaj »

Dzięki wielkie :) Wszystkie te informacje są bardzo przydane :D Na pewno z tego będę korzystał :D:D:D:D
Szukam siły nie po to, by stać się mocniejsza od innych, ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika: własne wątpliwości.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: Majeczkaa »

Dobrą ofertę łóżek widziałam jakiś czas temu tutaj http://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewnia ... e-196.html , gdy sama szukała łóżek dla dzieci. Co prawda od tamtej pory nie wchodziłam na strone tego sklepu, ale na pewno mają porównywalnie dużą ofertę co wcześniej, a same łózka są bardzo dobrej jakości i są warte swojej ceny
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: siedemosiemdwa »

Może zajrzyjcie jeszcze do tego artykułu: http://smyk24.pl/jak-wybierac-lozeczka-dla-dzieci/, znajdziecie tu sporo przydatnych wskazówek, jak wybrać łóżka. Niestety, nie jest to proste zadanie i każda pomoc się przyda.
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: kasztanek »

Takich artykułów jest w internecie wiele i niewiele z nich wynika. Łóżko musi być dopasowane do pokoju i odpowiadać bieżącym potrzebom dziecka.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: katarynka »

Dla chłopca podobają mi się łóżka wyścigówki. Szkoda, że za moich czasów meble były takie nudne, ciężko było poczuć się wyjątkowo.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: niewazne »

Rozumiem, ze ma to byc nie takie pierwsze niemowlęce łóżeczko ale już drugie łóżko? Ale dla maluszka? Trudno jest doradzić nie wiedząc jakie masz fundusze, albo jaki wystrój lubisz.
Aczkolwiek polecam stronę interbeds:
https://interbeds.com/pl/lozka-pojedync ... 513-detail

W sklepie maja spory wybór porządnych łóżek pojedynczych ( mozna kupić tam również lóżka podwójne czy potrójne - ktore są wygodne do pokoju rodzeństwa, zajmują o wiele mniej miejsca).
Obrazek
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Łóżeczko dla dziecka - jakie kupić?

Post autor: Martis04 »

Ja chyba postawie na łóżko, które wyglądem przypomina tipi. Dzięki listwie nad głową można tam powiesić np. lampki.
ODPOWIEDZ