Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: Kawowa »

Staracie się dobierać pościel do pokoju dziecięcego, tak, żeby pasowała do ogólnej aranżacji czy może raczej szukacie czegoś, co po prostu przypadnie do gustu waszemu dziecku?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: Anita12 »

Moim zdaniem tak powinno się robić.
Tzn. dobierać pościel tak, żeby pasowała do całego wystroju, ale jednocześnie odpowiadała też dziecku :)
Tutaj http://www.stylowe-dodatki.pl/ zobacz sobie jak może wyglądać taka pościel dziecięca.
Wbrew pozorom da się te wszystkie wymagania pogodzić jednocześnie z dobrą jakością.
Tylko trzeba poświęcić chwilę czasu na poszukiwanie.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: adik356 »

Ja czasem dobieram. Teraz jednak mam małego chłopca a więc stawiam na jedne kolory odcień szary, niebieskim lekko z zdobieniem. Fajne ostatnio pościele widziałam na: https://www.tinystar.pl/POSCIEL/61 . Jednak dla starszego kupuję coś w stylu bajkowych postaci.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: Kobite »

Nie koniecznie, dla nas priorytetem jest jakość takiej pościeli dziecięcej a niekoniecznie jej kolor, chociaż w obecnych czasach jedno nie wyklucza drugiego. Dobre sklepy gdzie macie pościele dziecięce przeważnie oprócz jakości zapewniają też spory wybór przykład to zaira.pl gdzie my braliśmy jakiś czas temu trzy komplety nowej pościeli - https://zaira.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/9 bardzo dobra bawełna, a przy okazji możliwość wyboru również ze wzorów z nadrukami.

Jeśli nie wiecie to bawełna czy też bambus (też mają) jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiej maści alergie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: Majeczkaa »

Mi natomiast wpadła w oko pościel z oferty sklepu internetowego https://sklep.selene.pl/posciel-hayka-sloma,3,9693,4639 Projekt pościeli z nadrukiem słomy powstał z tęsknoty za latem i nocami spędzonymi pod gołym niebem. HAYKA to prywatny stóg słomy domowego użytku. Wnikliwi użytkownicy odnajdą w nim nie tylko namiastkę letniej przygody, ale i kilka intrygujących stworzeń i przedmiotów. Pościel wykonana jest z wysokiej jakości satyny bawełnianej, która jest zarazem wytrzymała jak i miękka w dotyku. Produkt jest w 100% polski, od projektu, przez tkaninę i druk, na opakowaniu kończąc. Fotorealistyczny nadruk daje niesamowity efekt, a poszukiwanie ukrytych w słomie stworzeń i przedmiotów sprawia radość zarówno dorosłym jak i dzieciom.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: kapitalna »

Tak już mam, że ja po prostu lubię jak wszystko jest pod kolor, jedno do drugiego pasuje. Urządzając pokój córy wyjątku nie było. Oczywiście tak jak pościel czy inne dodatki, z córcią były konsultowane. Szukałyśmy takich żeby pasowały do wystroju i Julce się podobały. Pościel to z myszką Minnie musiała być. Akurat na dobraposciel24 ładną znalazłyśmy, a że w pokoju rządzi róż to jak najbardziej pasowała. Też 100% bawełny, na zameczek, super. Jeszcze do tego dwie poduszki shaggy ale już w jednym kolorze, różowe oczywiście
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: siedemosiemdwa »

Oczywiście, że tak. Moim zdaniem tkanuny też powinny pasować do całości. Wtedy mogę spełniać również rolę dekoracji.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem pościel dla dzieci powinna być przede wszystkim wesoła i kolorowa. Dlatego też sama bardzo chętnie postawiłabym np. na produkty, dostępne w sklepie mirat.eu . Znajdziemy tam propozycje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, pięknie wykonane i na pewno zagwarantują one naszym pociechom spokojny i dobry sen.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Pościel do pokoju dziecięcego dobieracie pod kolor?

Post autor: katarynka »

U nas zazwyczaj z motywem bajkowym. Staramy się, żeby jakoś komponowała się z resztą pokoju :)
ODPOWIEDZ