Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: Anita12 »

Co myślicie o meblach z palet?
Czy uważacie, że to hit, czy raczej nic wartego uwagi? Może macie takie w domu?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: Kawowa »

W ogrodzie już bardziej.
W domu by mi nie pasowały. Nie mam takich mebli w ogóle, ale podobają mi się np. siedziska z palet.
Tutaj http://www.budujesz.pl/wiadomosc/meble- ... robic/714/ piszą jak takie zrobić.
Może w tym roku spróbuję.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: brutus »

Jak się ma trochę wyobraźni, to na pewno super sprawa. Tylko wiadomo, to musi wszystko jakoś do siebie pasować, a nie tak od sasa do lasa.
Jokata
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt lip 26, 2016 5:29 pm

Re: Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: Jokata »

Mając odrobinę samozaparcia można takie meble zrobić samemu. Niewielkim kosztem możemy uzyskać naprawdę ciekawe efekty. W razie czego zawsze można posiłkować się poradnikiem w tym zakresie dostępnym tutaj: https://www.rmfmaxxx.pl/news/Jak-zrobic ... 43040.html.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: designerka »

Myślę, że meble z palet w domu sprawdzą się tylko w loftach, no może jeszcze w pokojach młodzieżowych. Tak to bardziej nadają się do ogrodów.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: niewazne »

Czy ktoś samodzielne zbijał może meble z palet? Trudne to jest?
Gdzie kupowaliście poduchy na takie meble?
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Meble z palet w domu i w ogrodzie?

Post autor: Onstek »

Nie jest to trudne (szczególnie jeśli z majsterkowaniem masz już co nie co wspólnego). W sieci jest wiele poradników, na youtubie znajdziesz filmiki, jak takie meble zbić.
Na meble z palet dobrze będzie położyć wygodne poduchy, koniecznie z tkaniny ogrodowej, która będzie nieprzemakalna tak aby przy każdym deszczyku jej nie chować. Na tej stronie możesz poczytać sobie o tym, jakie jak je dobrać https://www.pinsola.pl/blog/najlepsze-t ... ogrodowych - zamów tkaniny i daj je do krawcowej, powinna Ci uszyć takie poduchy w niewysokiej cenie.
ODPOWIEDZ