Szukanie pracy

Pracy w branży wnętrzarskiej. Szukam/dam/współpraca/razem itp
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: scesny »

Anita pisze: pn cze 06, 2022 6:33 pm Popatrz na oferty pracy agencji pracy jak np. w Mondi Polska gdzie szukają pracowników do pracy w Niemczech jak i zarówno do swej siedziby w Poznaniu. Ofert mają sporo więc może wypatrzysz coś dla siebie.
Dokładnie. Mondi Polska ma całkiem niezłe oferty i ma ich sporo. I to na fajnych warunkach. Bo patrząc na to, co się dzieje, to jednak praca za euro jest ciekawsza. No i można sobie wyrobić emeryturę na przyszłość :)
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 507
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: kapitalna »

W zasadzie szukanie nie jest takie trudne. Można śmiało przeglądać oferty pracy Gdańsk w serwisie internetowym np. Jobimi, gdzie jest ich bardzo dużo i aplikować tam gdzie uważamy że warto
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: asieczek »

kryzys i do nas przyszedł niestety, mąż szuka nowej pracy - znalazłam dla niego taką ofertę https://rudniccy-magetra.pl/przewoznik/ ma doświadczenie więc licze że uda się dostać fuchę. A wy jakie macie pomysły na zbliżający się kryzys?
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Szukanie pracy

Post autor: dzoana »

Wiem, że różne kursy kwalifikacyjne organizowane są w Ośrodku Szkoleniowym Kursor. Są to między innymi takie kursy lublin: https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/lublin . Koniecznie zapoznaj się z ich ofertą.
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: rados »

Wszystko zależy od tego co chcemy robić, co lubimy i jakie mamy uprawnienia, wykształcenie. Niektóre prace w kraju są ok, mają fajne zarobki itd. a niektóre warto rozważyć poza krajem. Bo robiąc to samo, zarobi się dużo więcej. Patrząc na ogłoszenia Mondi Polska, to w Niemczech ciągle kogoś poszukują. Czy to na jakiś magazyn, czy na produkcję. A zarobki w okolicy 2000 euro nie sa małe. I rosną.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: foxi11 »

Nie będę ukrywać ,że szukanie pracy to żmudne zajęcie. Często mamy swojej dotychczasowej pracy po prostu już dosyć. Właśnie, niezwykle istotne jest przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu .Uważam ,że udział w takim szkoleniu poruszającym te tematy jest bardzo ważne... oczywiście jeśli tylko macie możliwości w nim wzięcia. Nie odrzucajcie ofert szkoleń i kursów jakie wam oferuje pracodawca.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: sokolowski »

No czasami pomoże zmiana pracy. Albo i zmiana otoczenia. Bo wypalenie to przychodzi przez to, że to co robimy nas przerosło i nie odczuwamy już nic przyjemnego z tego. Brak satysfakcji. Jak zmiana otoczenia to może jak pisze rados wyjazd poza kraj. Niemcy na tyle blisko, ze to nie jest żadna wyprawa nie wiadomo gdzie. Praca na pewno da nam satysfakcję, a zarobki będą na zupełnie innym poziomie. Inna kultura, inne podejście do pracy ale nie tylko. Całe życie jest inne niż u nas. I to może być dobry powód do zmiany. Z Mondi Polska na pewno bezpieczniej niż samemu.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Szukanie pracy

Post autor: duser »

W poszukiwaniu najlepszych kandydatów do pracy, firmy sięgają po różne metody, ale jedną z najbardziej innowacyjnych jest grywalizacja - https://adnext.pl/blog/grywalizacja/gry ... przyklady/ Grywalizacja to podejście, które czerpie inspirację z gier komputerowych i wplata ją w proces rekrutacji. Dzięki temu, rekrutacja staje się nie tylko wyzwaniem, ale również fascynującą przygodą.
ODPOWIEDZ