Jak zaprojektować ogród?

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Jak zaprojektować ogród?

Post autor: arnika »

Opryski też są bardzo ważne i należy o nich pamiętać. Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą firmy Agroplast, która jest producentem akcesoriów do oprysków. W ich ofercie znajdziecie takie akcesoria jak na przykład dysze do oprysku: https://agroplast.pl/pl/c/Glowice/81 .
Pan Strach
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Jak zaprojektować ogród?

Post autor: asieczek »

Znalazłem ciekawy artykuł na temat łączenia zbiorników na deszczówkę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://gizozbiorniki.pl/jak-polaczyc-d ... eszczowke/ Moim zdaniem, to świetne źródło informacji dla każdego, kto chce efektywnie gromadzić wodę deszczową.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Jak zaprojektować ogród?

Post autor: foxi11 »

Jak zaprojektować ogród ? - to indywidualna sprawa każdej z nas. Często wygląd ogrodu zależy od bieżących potrzeb czy upodobań. Już następnego dnia byśmy pewnie inaczej urządziły nasz ogród. Tak samo po wpływem chwili mąż dokonał zakupu takiego jak wędzarnia domowa .Na początku ten zakup nie wywołał u mnie entuzjazmu dopiero kiedy pojawiły się pierwsze wyroby wędliniarskie stwierdziłam ,ż eto była świetna decyzja.
ODPOWIEDZ