Budowa i jej koszt

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Budowa i jej koszt

Post autor: foxi11 »

Podejmując decyzję o budowie domu trzeba zacząć od porządnego projektu. Tutaj trzeba szczególnie się skupić bo od tego właśnie wiele później zależy. Bardzo ważne będą podczas budowy domu usługi transportowe ... i to cały czas. Na początku wozić będziecie materiały sypkie a później.. już chyba cały czas potrzebować będziecie transportu.
Pan Strach
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Budowa i jej koszt

Post autor: kalinka »

Każda budowa czy też remont to zdecydowanie duże przedsięwzięcie. Warto więc wiedzieć, gdzie kupić wszystkie niezbędne akcesoria - także takie jak chemia budowlana warszawa: https://artcorestudio.pl/chemia-budowlana . Polecam rozejrzeć się w sieci.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Budowa i jej koszt

Post autor: alenka »

wielu wykonawców generalnych ma w swojej ofercie bardzo interesujące projekty domu, warto poszukać w ten sposób :) ja zastanawiam się nad współpracą z https://espiroinvestment.pl/, działają w Warszawie i najbliższych okolicach. może ktoś z Was zlecił im już taką budowę domu jednorodzinnego lub willi?
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Budowa i jej koszt

Post autor: asieczek »

Wybierając projekt małego domu warto sprawdzić propozycje na https://www.archon.pl/projekty-malych-domow-pc1 Jest to doskonałe miejsce dla osób poszukujących optymalnych rozwiązań przestrzennych
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Budowa i jej koszt

Post autor: dzoana »

Współpraca z rzeczoznawcą budowlanym może zaoszczędzić Tobie kosztów. Już na początkowym etapie budowy warto weryfikować jakość usług firmy budowlanej. Poczytaj więcej na ten temat na stronie rzeczoznawcy budowlanego: https://bieglyrzeczoznawca.pl/biegly-rz ... ca-rzeszow .
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Budowa i jej koszt

Post autor: Bari21 »

Koniecznie pod uwagę weźcie również przyłącza wod kan żukowo . To podstawa podczas budowy domu, dlatego wnioski i wszystkie dokumenty trzeba składać w odpowiednim czasie, aby później oczekiwanie na pozwolenie nie trwało za długo i nie blokowało innych prac.
ODPOWIEDZ