Macie tarasy?

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 540
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Macie tarasy?

Post autor: kapitalna »

Myśląc o budowie tarasu, często skupiamy się na jego wyglądzie i funkcjonalności. Jednak co do kwestii utrzymania go w dobrym stanie, nie zawsze jesteśmy tak świadomi. Warto pamiętać, że taras to nie tylko element dekoracyjny, ale również inwestycja na lata. Dlatego warto wziąć pod uwagę regularną pielęgnację i impregnację w tym olej na deski tarasowe .
Pan Strach
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Macie tarasy?

Post autor: asieczek »

Małe domy zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności mogą być interesującą opcją. Zajrzyj na stronę https://citymag.pl/male-domy-zaprojekto ... onalnosci/, gdzie znajdziesz różnorodne projekty. Te domy oferują nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Sprawdź i podziel się swoimi wrażeniami.
ODPOWIEDZ