Drewniana podłoga sprawdzi się lepiej niż panele?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Drewniana podłoga sprawdzi się lepiej niż panele?

Post autor: Bari21 »

Trzeba przyznać, że podłogi drewniane hajnówka to wybór, na który stawia wiele osób. Podobają mi się podłogi drewniane z tego względu, że łatwo utrzymać je w dobrym stanie i raz na jakiś czas można odświeżyć. Poza tym w modzie są zawsze i dowolnie można dopasować je do swoich wnętrz.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 540
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Drewniana podłoga sprawdzi się lepiej niż panele?

Post autor: kapitalna »

Trzeba pamiętać że pielęgnacja podłogi olejowanej jest niezbędnym krokiem, jeśli chcemy cieszyć się pięknym i trwałym wykończeniem naszego domu. Warto zwrócić uwagę na jej regularne czyszczenie i odnawianie, aby uniknąć kosztownych napraw w przyszłości. Biorąc pod uwagę to, jak wiele nasz dom może zyskać dzięki pięknej podłodze, warto poświęcić trochę czasu i uwagi na jej pielęgnację.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Drewniana podłoga sprawdzi się lepiej niż panele?

Post autor: Karmina »

Drewno nie nadaje się do ogrzewania podłogowego (drewno jest izolatorem) nie wierz producentom bo powiedzą/napiszą wszystko żeby wcisnąć swój produkt. Rozglądnij się za płytkami imitującymi drewno. Takie już robią, że czasami trzeba dotknąć żeby odróżnić drewno od ceramiki

Jesli szukalibyście łądnych wzorów, na przykład na wzór dębu, polecam zajrzeć sobie na stronę Tubądzin https://www.tubadzin.pl/
Obrazek
ODPOWIEDZ