Automatyka przemysłowa

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 400
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Automatyka przemysłowa

Post autor: niewazne »

Automatyka przemysłowa. Szukam firmy, która wprowadzi automatykę w mojej firmie. Na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego systemu? Chodzi tutaj o produkcję
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Automatyka przemysłowa

Post autor: Onstek »

niewazne pisze: czw mar 09, 2023 7:00 am Automatyka przemysłowa. Szukam firmy, która wprowadzi automatykę w mojej firmie. Na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego systemu? Chodzi tutaj o produkcję
Moim zdaniem najlepsze będzie po prostu skotnaktowanie się z firmą, która się w tym specjalizuje. I powinni znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązania w tym zakresie:
https://www.sabur.com.pl/
Przy wyborze odpowiedniego systemu automatyki przemysłowej dla Twojej firmy, powinieneś wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników:

Przeznaczenie: Ważne jest, aby wybrać system automatyki, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Czy jest to system do kontroli produkcji, sterowania procesem, czy też system do monitorowania linii produkcyjnej?

Współpraca: Firma, którą wybierzesz powinna być w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania, które są w stanie działać z innymi systemami już istniejącymi w Twojej firmie. Powinna też umieć pracować z różnymi rodzajami maszyn, aby umożliwić płynne połączenie pomiędzy nimi.

Doświadczenie: Zwróć uwagę na doświadczenie firmy w zakresie automatyki przemysłowej. Czy mają oni doświadczenie w pracy z firmami w Twojej branży? Czy posiadają odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty?
stokłosa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 7:08 am

Re: Automatyka przemysłowa

Post autor: stokłosa »

Szafy vendingowe są bardzo dobrym rozwiązaniem, masz wtedy dostęp do niezbędnych części o każdej porze i nie trzeba prowadzić magazyny, wiem że Martech HS ma takie szafy w ofercie
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Automatyka przemysłowa

Post autor: dzoana »

Jeżeli interesuje nas tematyka maszyn to powinniśmy także wiedzieć, do kogo się najlepiej zgłosić w sprawie ich serwisu. Tutaj znajdziecie namiary na centrum hydrauliki siłowej: https://hydro-dex.com/ . Oni specjalizują się właśnie w takich kwestiach.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Automatyka przemysłowa

Post autor: alenka »

Jeśli działacie w branży związanej z automatyką przemysłową to myślę, ze zainteresuje Was namiar na firmę Tormec Reduktor https://motovario.com.pl/ z Torunia. Od wielu lat działają w branży i są polskim przedstawicielem włoskiej marki Motovario. Sprzedają m.in przekładnie, falowniki, wariatory czy motoreduktory a więc wszystko to co niezbędne do prawidłowego i sprawnego działania maszyn i urządzeń.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 424
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Automatyka przemysłowa

Post autor: Majeczkaa »

Co konkretnie potrzebujesz? Jeśli chodzi o przenośne mierniki punktu rosy, mogę polecić kilka modeli, które dobrze sprawdzają się w automatyce przemysłowej. Sama korzystam z miernika DP500, który jest bardzo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Jest to kompaktowe urządzenie, które możesz łatwo zabrać na miejsce pomiaru. Warto zwrócić uwagę na modele, które mają szybki czas reakcji i szeroki zakres pomiarowy. Dzięki temu będziesz mógł monitorować warunki w różnych środowiskach pracy bez problemu. Daj znać, jeśli potrzebujesz więcej informacji! P.S. Jakbyś szukał, to więcej mierników przenośnych znajdziesz np. na https://www.test-therm.pl/katalog-produ ... rzenosne-2
ODPOWIEDZ