Przedszkole - na co zwracać uwagę

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Przedszkole - na co zwracać uwagę

Post autor: kalioppe »

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze przedszkola dla swojego dziecka? Odległość od Waszego domu? Wyposażenie? Opinie innych?
Ja mam już na oku jedno przedszkole lublin, ale zanim zapiszę do niego swojego malucha, chciałabym się upewnić, że to na pewno to. Dlatego wszystkie rady są mile widziane, szczególnie te od doświadczonych rodziców.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Przedszkole - na co zwracać uwagę

Post autor: kangurka »

Myślę, że warto poznać opinie innych na temat danego przedszkola. Odległość od domu jest da mnie równie ważna, jeżeli oczywiście dana placówka nie oferuje usługi transportu. Zwróciłabym też uwagę na samo wnętrze oraz kadrę.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Przedszkole - na co zwracać uwagę

Post autor: Dorota40 »

Ja starałam się wybierać przedszkole najblizej domu (2-3 dzielnice max), żeby nie mieć problemu z dojazdem, no i najważniejsze: łapcie okazje z oferty przedszkolnej: dodatkowe zajęcia, wizyty u logopedy z dziećmi, odwiedziny lekarzy pediatrów od czasu do czasu, tańce itd - to wszystko sprawia, że są przedszkola o lepszej ofercie i o gorszej, ale w tej samej cenie:)
ODPOWIEDZ