Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Tratoria
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 18, 2013 1:44 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Tratoria »

Oczywiście, że elektryczny :) Po prostu jest o wiele szybciej, a w sumie w cenie za prąd już niewielka jest różnica
Pan Strach
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Rafal »

Oczywiście, że tradycyjny. Nie wiem po co miałbym mieć w domu elektryczny. Dla mnie osobiście jest to troszkę strata kasy.
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: francik »

zdecydowanie tradycyjny czajnik, bardzo ale to bardzo duża oszczędność na prądzie rachuneczki dużo niższe po zmianie czajnika elektrycznego na tradycyjny
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: filip.s »

Czajnik elektryczny - wyższa cena zakupu, wyższa cena użytkowania, krótszy czas zagotowania wody
Czajnik tradycyjny - niższa cena zakupu, niższa cena użytkowania, dłuższy czas zagotowania wody

Wybór prosty po określeniu co jest dla nas w kwestii wyboru czajnika ważniejsze - pieniądze czy czas.
Pozdrawiam :)
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Damian »

Mi tam na czasie nie zależy, i nadal korzystam z czajnika tradycyjnego ;) Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie
Awatar użytkownika
mamazosia
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 8:18 am

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: mamazosia »

Elektryczny. Szybciej jakoś wg mnie się gotuje. A do tego więcej designerskich czajników jest do wyboru.
;))))
Awatar użytkownika
mamazosia
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 8:18 am

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: mamazosia »

mamazosia pisze:Elektryczny. Szybciej jakoś wg mnie się gotuje. A do tego więcej designerskich czajników jest do wyboru.
Zgadzam się w pełni :D mam piękny porcelanowy elektryczny :)
;))))
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: siedemosiemdwa »

Wiecie co, ostatnio mieliśmy awarię prądu i wodę na herbatę trzeba było zagotować na kuchence. To trwało wieki!!! Nie wyobrażam sobie, że miałabym wrócić do tradycyjnego czajnika, w dzisiejszym świecie brak na to czasu :P Elektryczny to fiku miku i już kawa/herbata gotowa :)
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: Magdalena30 »

Ja również korzystam tylko i wyłącznie z czajnika tradycyjnego i nie wyobrażam sobie tego zmieniać :)
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Post autor: todayistonight »

Czajniki tradycyjne bardzo podobają mi się wizualnie i być może kiedyś taki sobie sprawię. Ale nie pamiętam już czasów, kiedy w moim domu rodzinnym się z nich korzystało, dlatego chyba bezrefleksyjnie do tej pory zawsze stawiałam na elektryczne.
ODPOWIEDZ