Telewizor w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Zbig55 »

Telewizor i horror przed snem, raczej nie przemawia do mnie, koszmary gwarantowane :)
Zdecydowanie lepiej poczytać książkę w sypialni, posłuchać muzyki.
Pan Strach
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Kaja.M »

A ja jestem zdecydowanie przeciwniczką telewizora w sypialni. Telewizor mozna sobie pooglądać w salonie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

My mamy telewizor w sypialnie - tak jest po prostu wygodniej oglądać filmy wieczorami, w łóżku. Ale też nie korzystamy z niego jakoś nagminnie, ponieważ zazwyczaj wolimy poczytać.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: kalioppe »

U nas nie ma w sypialnie tv.
Mamy salon i tam wieczorami oglądamy co nieco. Tam też siedze przy kompie, jak piszę na forum albo gram w moją ulubioną gierkę: http://dogry.pl/command-and-conquer-tiberium-alliances . W sypialni nie ma miejsca na takie rzeczy. Co najwyżej czytamy tam książki.
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: spruce »

Jak najbardziej się przydaje drugi telewizor. W sypialni fajnie sobie wieczorem odpocząć, puścić dobry film. Dużym plusem jest też to, że jak żona chce coś oglądać, a ja akurat oglądam mecz to idę do salonu, a ona do sypialni.
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: artystka »

My tez nie mamy telewizora. Czasem oglądamy coś na laptopie, ale staramy się nie w łóżku bo to źle wpływa na sen. Nie powinno się oglądać TV na 2 h przed snem.
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: mariel »

W ogóle nie mam telewizora, a tym bardziej w sypialni, która powinna być oazą wyciszenia i odpoczynku.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: OlaPe »

Ja tam lubię sobie w łóżku obejrzeć film z mężem, więc jestem za TV w sypialni. Przecież cały czas nie musi być włączony.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: kangurka »

Masz rację. Czasami fajnie wyłożyć się w łóżku i obejrzeć jakiś dobry film. Sama często tak robię.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Dlatego nie zawsze telewizor w sypialni jest takim złem. Według mnie warto go mieć jeśli jesteśmi fanami kinematografii.
ODPOWIEDZ