Meble ogrodowe - Barcelona

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Meble ogrodowe - Barcelona

Post autor: Dorota40 »

W ogrodosferze wypatrzyłam całkiem niezłe ogrodosfera.pl/meble-ogrodowe - seria Barcelona,
i jakby tak podświadomie skojarzyło mi się z filmem Allena "Vicky, Christina, Barcelona"
- ktoś oglądał może i ma podobny obrazek przed oczyma? :D
Załączniki
Zdjęcie ze strony ogrodosfera.pl
Zdjęcie ze strony ogrodosfera.pl
barcelona-ogrodosfera.jpg (10.34 KiB) Przejrzano 4161 razy
Pan Strach
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Re: Meble ogrodowe - Barcelona

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Rzeczywiście, można by mieć skojarzenie z tym filmem:)
A meble ogrodowe w ogrodosferze to z tego co czytam i podpatruję, to całkiem popularne są - i zestawy mebli i ogrodosfera.pl/lawki-ogrodowe, altanki - sporo tego w ich ofercie.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Meble ogrodowe - Barcelona

Post autor: katarynka »

widziałam ten film, ale jakoś podobieństwo i skojarzenia do niego patrząc na ten komplet mebli chyba jest jedynie przypadkowe, bo ja nie widzę tutaj nic co wskazywałoby na jakieś podobieństwo...chyba, że nazwa, ale to wiadomo troszkę tandetne porównanie :D z tych wszystkich rzeczy, które zobaczyłam na tej stronie to moje serce skradły leżaki Barcelona ;)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Meble ogrodowe - Barcelona

Post autor: kalioppe »

Nie miałam skojarzenia z filmem, ale muszę przyznać, że mebelki są niczego sobie. Nie pogardziłabym, gdyby ktoś chciał mi takie podarować, heh :D
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Meble ogrodowe - Barcelona

Post autor: Thea33 »

Nazwa chyba bardziej nawiązuje do tego, że bryła tych mebli przypomina odrobinę architekturę Gaudiego i jego nieregularne kształty ;) Nikt chyba nie tworzył ich myśląc o skojarzeniu z filmem ;)

A swoja drogą są bardzo atrakcyjne.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Meble ogrodowe - Barcelona

Post autor: annna »

Pięknie wyglądają te meble, tak wytwornie :D
Ale bardziej kojarzą mi się one z klimatem śródziemnomorskim.
W naszym chłodnym klimacie mogłyby byc w ogrodzie ze 3 miesiące w roku,
a później trzeba się martwić jak je zabezpieczyć przed złymi warunkami atmosferycznymi.
Chyba najlepsze tradycyjne drewniane meble
jak na mebleogrodypl/21-stoly-ogrodowe
I nie jedną zimę na ogrodzie bez problemu przetrzymają, bo drewno dobrze zaimpregnowane.
ODPOWIEDZ