Podstawka pod lapka - niezbędna?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Podstawka pod lapka - niezbędna?

Post autor: Anita12 »

Co się stanie jeśli nie będziemy mieli podstawki pod laptopa?
Czytałam tutaj: morele net jaką wybrać, żeby mieć pewność, że wszystko będzie działało jak należy.
Póki co nie mam wcale, ale zastanawiam się co się stanie, jeśli przez dłuższy czas nie będę go chłodzić.
Czy to wpłynie jakoś na jego pracę?
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Podstawka pod lapka - niezbędna?

Post autor: siedemosiemdwa »

Hmm ja nie posiadam podstawki pod laptopa i nic się nie dzieję. Więc nie uważam posiadanie tego sprzętu za konieczność.
lampka
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 29, 2016 2:08 pm
Kontaktowanie:

Re: Podstawka pod lapka - niezbędna?

Post autor: lampka »

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W mojej ocenie podstawka pod laptopa nie jest potrzebna.
kratka
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 05, 2016 8:25 am

Re: Podstawka pod lapka - niezbędna?

Post autor: kratka »

To zależy czy wiatrak dobrze działa :) My mieliśmy dwa laptopy. W jednym już po kilku minutach chłodzenie nie dawało rady i potrzebna była podstawka. W drugim- to zależy co się robi. Po 2 godzinach oglądania filmu trzeba podstawkę bo się nagrzewa i tnie.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Podstawka pod lapka - niezbędna?

Post autor: martus566 »

Zależy jak dużo pracujesz na komputerze ;) Skoro pracujesz cały dzień to warto zainwesrtować w taką podstawkę, gdyż na dłuższą metę okaże się dobrym rozwiązaniem ;)
elaearb
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 19, 2016 12:18 pm
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontaktowanie:

Re: Podstawka pod lapka - niezbędna?

Post autor: elaearb »

A niby dlaczego? Przecież laptopy zostały zaprojektowane tak, aby działały bez takich udziwnień jak podstawki. Dla mnie to tylko bajer.
Kocham kawę, a palarnia kawy to mój drugi dom :)
ODPOWIEDZ