Co przygotować na szybko do jedzenia?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Co przygotować na szybko do jedzenia?

Post autor: Hyorin »

Ja lubię dania grillowane, ale zdrowe, nie takie spalone ;) Na razie skupiam się na zdrowym odżywianiu i przepisach z mrchef.pl bo tam znalazłam pomysły na zbilansowane obiady i produkty od lokalnych dostawców. Wszystko dostaję kurierem i nie muszę robić zakupów na obiad.
Pan Strach
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Co przygotować na szybko do jedzenia?

Post autor: duser »

Nie zawsze jest czas i chęci na gotowanie, ale na szczęście można wybrać się na lunch do restauracji. Jeśli jesteście z mazowieckiego to polecam Wam tę restaurację w Ząbkach - https://naskrajnej.pl/lunch/ . Ich menu możecie zobaczyć na stronie. Mają świetnych kucharzy, a sama restauracja jest urządzona bardzo klimatycznie. Posiłek tam to sama przyjemność :)
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Co przygotować na szybko do jedzenia?

Post autor: Bari21 »

Jak chcesz przygotowywać coś na szybko, to warto kupić wysokiej jakości gotowe dania. Większość tego typu dań ma fatalną jakość i służą raczej temu żeby nie czuć głodu, ale gotowce Fier mają super jakość, więc nie tylko zjesz pyszny posiłek, ale możesz mieć też pewność, że będzie pełnowartościowy.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Co przygotować na szybko do jedzenia?

Post autor: asieczek »

Według mnie, https://perukisklep.pl/peruki-radom/ jest najlepszym wyborem dla osób szukających peruk w Radomiu. Mają szeroką ofertę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Meblowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:38 am

Re: Co przygotować na szybko do jedzenia?

Post autor: Meblowa »

Moim zdaniem w sieci można poszukać przepisów na proste dania :) ja czesto korzystam z różnych blogów kulinarnych
ODPOWIEDZ