Drukarki - jakie?

Sprzęty i urządzenia w biurze.
Ułatwiacze biurowej pracy: skanery, faxy, drukarki, kserokopiarki, telefony, centrale. Rozmowy o tym, co w biurze niezbędne.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Drukarki - jakie?

Post autor: Aleksandra »

Jakie drukarki są wg was najlepsze do użytku małej firmy?
Coś, co łączyłoby ksero, skaner i takie było multifunkcyjne?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: Dorota40 »

ja mam aktualnie z firmy brother drukarkę, i jest w niej i ksero i możliwość skanowania
i co najważniejsze" tusze są tanie a nie jakaś drożyzna za 80 zł sztuka...
Korek

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: Korek »

Ja mam canona, ale trafia mnie jak muszę wydać 150 (ostatnio 3 miesiące temu, teraz pewnie drożej) na komplet oryginałów części (tusz czarny i kolor). Znajoma ma w przedszkolu brothera i też mówiła, że eksploatacja to taniocha.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: kalioppe »

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne Canona. Sprawdza się bardzo dobrze, mimo intensywnego użytkowania. I do tego drukarka fiskalna stąd: http://centrumkasiarzy.pl/. Razem nie zajmują dużo miejsca, a w pełni zaspokajają moje potrzeby.
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: stawo »

Wszytko zależy jak często używasz i czy potrzebne ci są dodatkowe funkcje takie jak skanowanie czy ksero. Wtedy można zastanawiać się nad konkretną marka.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: katarynka »

ja mam aktualnie drukarkę firmy brother i mogę ją spokojnie polecić, chociażby z tego względu, że jest bardzo tania w eksploatacji, rzadko wymieniam tusze, a jak już muszę je kupić to nie jest to jakiś duzy wydatek
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Wszystko zależy od tego jak dużo drukujemy. Generalnie jednak polecam drukarki laserowe - na proszek.

Koszty wymiany toneru są duże, jednak jeden toner wystarcza na wiele dłużej niż ok 3-4 zestawy tuszy. Do tego czas drukowania jest o wiele szybszy.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: kalioppe »

Ja jestem za urządzeniami wielofunkcyjnymi.
Powód jest bardzo prosty - zajmują mało miejsca, a dla mnie jest to bardzo ważne, bo lubię mieć porządek w miejscu pracy.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: Rafal »

Ja polecam drukarki lasowe, dzięki nimi będziesz mógł zachować maksymalną jakość druku oraz nie będziesz musiał fatygować się ciągle z tuszem do drukarki.
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Drukarki - jakie?

Post autor: francik »

jeżeli zależy komuś na jakości wydruków to szczerze polecił bym hewlett packard, oczywiście laserową
ODPOWIEDZ