Własna działalność w tych czasach...

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Własna działalność w tych czasach...

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że startowanie z własną firmą w tych czasach to jest dobre rozwiązanie?
Boję się trochę tych wszystkich kosztów, zusów, urzędów i całej reszty...
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Własna działalność w tych czasach...

Post autor: Anita12 »

Na pewno zdarzą się jakieś trudności, a w Polsce niestety jest tak, że te comiesięczne opłaty są dobijające. Musisz już samo to brać pod uwagę w swoich wyliczeniach odnośnie rentowności biznesu.
Warto będzie też poczytać sobie o tym z jakimi problemami zwykle borykają się firmy w Polsce. Wiktor Przedsiębiorczy: to skarbnica wiedzy na ten temat i myślę, że warto sobie będzie tam zajrzeć.
Jest tam pełno porad i artykułów.
zainteresowana
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 10, 2016 6:45 am

Re: Własna działalność w tych czasach...

Post autor: zainteresowana »

Dla mnie ciekawym rozwiązaniem wydaje się franczyza. Masz firmę o ugruntowanej pozycji, więc masz praktycznie pewność, że będziesz miał klientów na samym starcie. Robiłam research i wiem, że skasowane,polecamy czytać regulamin. mają najniższe kosztym więc zastanawiam się na takim rozwiązaniem. Co sądzicie?
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Własna działalność w tych czasach...

Post autor: tinaK »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://owocewpracy.pl/blog/paczki-swia ... ikow-2021/ . Jest tam bowiem ciekawy artykuł dla właścicieli firm. Znajdziecie tam bowiem wiele praktycznych informacji na temat paczek świątecznych dla pracowników. Myślę, że takie rozwiązanie jest naprawę super pomysłem!
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Własna działalność w tych czasach...

Post autor: duser »

No zdecydowanie trzeba przyznać, że Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej są dużą szansą dla osób, którym potrzebne są fundusze na otwarcie takiej działalności. Najważniejsze w uzyskaniu takich dotacji, jest zajęcie się wnioskiem. W jego wypełnieniu może pomóc https://anowak.com.pl/przygotowanie-wnioskow-o-dotacje/ .
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Własna działalność w tych czasach...

Post autor: kapitalna »

Jeśli wasza działalność opiera się na sprzedaży towarów i usług i potrzebujecie nadawać paczki do klientów to zobaczcie na stronie http://www.bezpieczniejnadrogach.pl/dla ... g-brokera/ czemu opłaca się korzystać w tym zakresie z usług brokera. To sposób aby zapłacić za wysyłki mniej a wysyłać szybciej.
ODPOWIEDZ