plac zabaw

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Mopsi
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 11, 2016 12:21 pm

plac zabaw

Post autor: Mopsi »

ścianka wspinaczkowa to dobry pomysł, można też budowle takie jak np. domek, lokomotywa albo przyrządy gimnastyczne
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: plac zabaw

Post autor: Hyorin »

Ooo, taka ścianka to świetny pomysł! Ale trzeba mieć duży ogród, żeby to wszystko pomieścić.
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: plac zabaw

Post autor: Pumpilka »

No tak, bez przestrzeni w ogrodzie to miejsca nie starczy na wszystko.
My zastanawiamy się nad takim domkiem dla dzieciaków: ogrodosferapl/domek-dla-dzieci-z-tarasem-robert
Wiem, że jak w tv oglądają filmy to zawsze piszczą na zabawy w takim miejscu więc może i to byłby niezły pomysł.
Pyzata
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: plac zabaw

Post autor: siedemosiemdwa »

Pomysł ze ścianką jest świetny. Jeśli macie odpowiednie fundusze, to możecie pomyśleć również o trampolinie - dzieciaki na pewno się ucieszą.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: plac zabaw

Post autor: Hyorin »

Warto poczytać o domkach dla dzieci noy.pl. Teraz coraz więcej rodziców decyduje się na postawienie takich atrakcji dla maluchów, żeby miały gdzie się bawić.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: plac zabaw

Post autor: Kobite »

No nie wiem czy, dla dzieci ścianka wspinaczkowa to odpowiednia inwestycja, na pewno frajdy byłoby co niemiara, ale jest to dość ryzykowne już prędzej w przypadku mniejszych dzieciaków pomyślałbym o zrobieniu jakiegoś miasteczka są na rynku przecież domki dla dzieci tego typu - domekdladziecipl/?oferta,18 prędzej bym się zdecydował na coś takiego aniżeli na ściankę wspinaczkową.
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: plac zabaw

Post autor: kasztanek »

Na merkurymarket.pl/produkt/hustawka-bocianie-gniazdo są obecnie w wyprzedaży huśtawki bocianie gniazdo. Moje dzieciaki mają dwa takie i uwielbiają spędzać na nich czas, szczególnie, że można na nim bujać się z kolegami. Takie elementy do ogrodu teraz są tańsze, bo kończy się sezon więc można zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ