Ściany w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Ściany w sypialni

Post autor: kalioppe »

Jak wyglądają ściany w Waszych sypialniach? U mnie są utrzymane w odcieniu liliowym, a na ścianie za wezgłowiem łóżka ma fajną fototapetę, o stąd: mural24 . Wydaje mi się, że efekt jest fajny. Zawsze coś innego niż zwykłe jednolite ściany, czy tapeta. A jak wyglądają Wasze sypialnie?
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Ściany w sypialni

Post autor: katarynka »

ja mam normalne ściany pomalowane farbą białą i taka zielonkawą, tapety nigdy mi się nie podobały i mam lekką traumę w tym zakresie z domu rodzinnego, gdzie wszędzie były tapety :D sama sobie czegoś takiego na pewno nie zrobię
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Ściany w sypialni

Post autor: artystka »

o! to ciekawe, bo mi ogromnie podobają się tapety dekoracyjne na ścianę, np. takie, jak na stronie innetapety pl, z kolekcji Linpha.
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Ściany w sypialni

Post autor: mariel »

Też nie lubię tapet, a ściany mam białe - dobrze się komponują z drewnianymi meblami w kolorze calvadosu.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Ściany w sypialni

Post autor: Zbig55 »

U nas ściany w sypialni są jednolite, kolor zielony groszek :) Farba to chyba dulux, ciężko się malowało.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Ściany w sypialni

Post autor: Zuzzanna »

piękne tapety na pewno zawsze będą dobrym wyborem na ściany, u nas sa tapety i je uwielbiam
ODPOWIEDZ