Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Post autor: Mikowicz »

Macie w tym temacie jakieś doświadczenia?
Zastanawiam się czy łatwo da się znaleźć pracę w tym zawodzie.
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Post autor: Pumpilka »

Na pewno ma szansę znaleźć jeśli nie pracę to chociaż jakieś dorywcze zajęcia związane z tym kierunkiem.
Poczytaj sobie coś więcej tutaj fam-makeuppl/kierunki/wizazysta___stylista_kierunek_dzienny_roczny - myślę, że edukacja będzie kluczową kwestią.
Jeśli dana osoba przyłoży się do nauki i zdobywania doświadczenia, nie powinna mieć problemu ze znalezieniem sensownych zleceń.
Tak czy inaczej - trzeba sobie to wszystko dobrze przemyśleć i poukładać.
Pyzata
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Post autor: AlaKawa »

Moim zdaniem nie powinno być z tym większych problemów. W końcu dzisiaj kobiety przywiązują ogromną wagę do swojego wyglądu i kolejne salony kosmetyczne powstają jak grzyby po deszczu:)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Post autor: Hyorin »

A ja myślę, że trzeba mieć znajomości, żeby w takiej branży szybko znaleźć pracę. To specyficzne środowisko.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Post autor: Majeczkaa »

I tak i nie. Wiele zależy od tego kto tej pracy szuka. Nie chodzi tutaj tylko o wygląda, wykształcenie, bo trzeba umieć się sprzedać i to moim zdaniem zaczyna się już przy sporządzaniu CV a nie dopiero na rozmowie rekrutacyjnej, bo przecież pracodawca czyta najpierw Wasze CV. Polecam zerknąć tu mojprogrespl/aktualnosci_skuteczne_cv_w_10_krokach_post_718 . Świetnie napisane!
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Praca dla stylistki - łatwo znaleźć?

Post autor: Arek454 »

Ogólnie pracę warto zmieniać raz na kilka lat, w mojej ocenie jeśli szukacie lepszej pracy dopasowanej do Waszych umiejętności oraz kwalifikacji to warto rozglądać się po aktualnej ofercie na portalu FachPraca. Na pewno wiele zależy także do miejsca zamieszkania, bo w stolicy na pewno będzie więcej możliwości niż na przykład u nas w Głogowie Małopolskim https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/głogów-małopolski/ ale i tak nie ma większych problemów aby znaleźć miejsce do dalszego rozwoju swojej ścieżki zawodowej.
ODPOWIEDZ