W czym na co dzień śpicie?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

W czym na co dzień śpicie?

Post autor: kalioppe »

Pytam z ciekawości ;)
Ja zazwyczaj śpię w bieliźnie, ale jestem w tym względzie bardzo wybredna. Mam na przykład śliczne stringi besame, ale nigdy nie założyłabym ich do spania. Majtki muszą być zabudowane, najlepiej bokserki. Koszulka na grubych ramiączkach, bawełniana. W takim zestawie przesypiam 3/4 wszystkich nocy.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: W czym na co dzień śpicie?

Post autor: kangurka »

Podczas snu musi mi być wygodnie, wybieram więc najczęściej zwykłe bawełniane piżamki. Kiedy jest bardzo ciepło śpię czasem w samych figach i koszulce. Mam też kilka ciuszków na specjalne okazje ;)
Korek

Re: W czym na co dzień śpicie?

Post autor: Korek »

Najlepiej mi się śpi bez niczego. Ewentualnie w jakichś bokserkach. Nie wiem jak to będzie jak kiedyś, z wiekiem, przyjdzie czas na jakąś piżamę
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: W czym na co dzień śpicie?

Post autor: Motyl »

Ja śpię na waleta. W piżamę ubieram się dopiero jak wyjeżdżam i śpię w obcym domu albo jak u mnie w domu są goście. Chociaż dzisiaj muszę przyznać że trochę zmarzłam. :)
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: W czym na co dzień śpicie?

Post autor: raczek »

W czym popadnie. Stare podkoszulki, t-shirty faceta i majtki to mój standardowy zestaw. Problem jest kiedy mam gdzies jechać i obcować wieczorami z innymi ludzmi:)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: W czym na co dzień śpicie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Zazwyczaj w bawełnianej piżamie, krótki rękaw i długie spodnie. Ale latem, gdy są upały, często śpię w majtkach i topie na ramiączkach.
ODPOWIEDZ