Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Mikowicz »

Jakie triki makijażowe wykorzystać do osiągnięcia takiego efektu?
Coś z rzęsami może zakombinować?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Kawowa »

Możesz wziąć pod uwagę takie coś jak choćby sztuczne rzęsy :)
W kępkach albo na pasku.
Tutaj amforapl/wiadomosc/jakie-sztuczne-rzesy-kupic-ktore-najlepsze/3360/ poczytaj sobie coś więcej na temat takich.
Myślę, że mogą się sprawdzić zarówno na co dzień, jak i od święta :)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Hyorin »

Myślę, że warto zainteresować się różnymi technikami makijażu, żeby osiągnąć coś takiego..
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: siedemosiemdwa »

Najlepiej sprawdzi się pomalowania oka eyelinerem. Wtedy makijaż będzie mocny i wyrazisty.
Kajka88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Kajka88 »

Skoro zależy Wam na wyrazistym oku, to zdecydowanie polecam sztuczne rzęsy. W ten sposób podkreślicie urodę. Widziałam, że ten sklep posiada profesjonalne akcesoria https://rarityshop.pl/ . Oprócz rzęs mają też klej do nich, odzywkę, podkłady czy płatki żelowe. Wysyłka do zamówienia powyżej 200 zł jest darmowa, a towary wysyłają w ciągu 24 godzin. Jeśli interesuje Was ten temat, to prowadzą też szkolenia.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: designerka »

siedemosiemdwa pisze: pn wrz 18, 2017 4:53 pm Najlepiej sprawdzi się pomalowania oka eyelinerem. Wtedy makijaż będzie mocny i wyrazisty.
Zgadzam się. Ja robię jeszcze dodatkowo kreske na dolnej powiece.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: foxi11 »

Kawowa pisze: pt wrz 15, 2017 7:31 pm Możesz wziąć pod uwagę takie coś jak choćby sztuczne rzęsy :)
W kępkach albo na pasku.
(...)
Dokładnie tak, zgadzam się z przedmówczynią. Ja zdecydowanie preferuję rzęsy na pasku - https://darmarsklep.pl/sztuczne-rzesy-n ... -pasku-107 .Powiem szczerze ,że dopiero od niedawna korzystam z tych zdobyczy do poprawiania urody ale efekt jak dają sztuczne rzęsy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Serdecznie polecam wszystkim, to na prawdę działą.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Fifi34 »

Duży wpływ na to, czy oczy są wyraziste mają rzęsy. Każda z nas marzy o długich, czarnych i pięknych rzęsach. Dlatego, jeśli chcecie je wzmocnić, można kupić profesjonalną odżywkę. Słyszałam, że marka Revitalash ma skuteczne kosmetyki do rzęs. W sklepie Bellita możecie jest kupić https://bellita.pl/revitalash . Efekty widać już po 5 tygodniach stosowania. Rzęsy będą mocne, a oko będzie naturalnie wyglądać.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Bari21 »

Można zrobić zadymione oko za pomocą cieni. Polecam Look Up Take Me On od Eveline, bo łatwo się na nich pracuje, są trwałe i mają dobry pigment.
Obrazek
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Jak osiągnąć bardziej wyraziste oko?

Post autor: Leosia »

Jeśli faktycznie chcemy zadbać o bardziej wyraziste oko i na przykład chcemy nasze rzęsy przedłużać to jak najbardziej jest to coś o czym powinniśmy co nieco wiedzieć. Należy używać do takich zabiegów upiększających produktów , które mają dobrą opinię w środowisku profesjonalistów zajmujących się tym tematem. Bez wątpienia dobre produkty do rzęs https://kbarth.pl/ znajdziemy w firmie Kbarth, bo tam zaopatrują się także salony kosmetyczne, zajmujące się profesjonalnie rzęsami.
ODPOWIEDZ