Świece zapachowe do sypialni?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: Karmina »

Kawowa pisze: pt sty 26, 2018 3:45 pm Używacie takich świec zapachowych w sypialni?
Szukam takich, które mają bardziej relaksacyjne zapachy. Może coś polecicie?
Wypróbowałam ich wiele. Jednak jedyne które rzeczywiscie intensywnie pachną to moim zdaniem Yankee Candle - mam ich wiele. Polecam na początku jednak wypróbować sobie woski. Są niedrogie i zobaczysz czy zapachy oraz ich intensywność Ci odpowiada:

https://www.cocolita.pl/woski/yankee-ca ... wonderland

Zerknij sobie do Cocolita - obecnie są do kupienia z nowej zimowej kolekcji.
Obrazek
Pan Strach
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Świece zapachowe do sypialni?

Post autor: foxi11 »

Zgodzicie się chyba ze mną ,że najważniejsze w sypialni jest wygodne łóżko a może przede wszystkim wygodny i zdrowy dla kręgosłupa materac. Czy jednak nie może też być ładnie i przyjaźnie jeśli na przykład lubisz sztukę? Zawsze interesowała mnie epoka Rubensa i właśnie reprodukcje tego artysty zawisły w naszej sypialni.
ODPOWIEDZ