Miejsce na bieliznę

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Miejsce na bieliznę

Post autor: Anita12 »

Co robicie, żeby wasza bielizna była uporządkowana i nie gniotła się? Powiem szczerze, że przegródki do szuflady wkurzają mnie, bo i tak wymagają złożenia stanika czy majtek, a później to wszystko się wygina i nie wygląda dobrze. Z drugiej strony nie chce mi się robić tak, żeby każdy biustonosz wisiał na osobnym wieszaku, bo to byłaby już jakaś paranoja.
Pan Strach
Korek

Re: Miejsce na bieliznę

Post autor: Korek »

Labo paranoja, albo składanie, nie ma idealnego rozwiązania. Musisz iść na jakiś kompromis. U mnie na każdą część bielizny mam oddzielna szufladę.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Miejsce na bieliznę

Post autor: raczek »

Ja w swojej szafie mam wiszące przegródki na bieliznę. Jak napisała Korek nie ma idealnych rozwiązań i moje też takie nie jest, ale u mnie się sprawdza.
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Miejsce na bieliznę

Post autor: anija35 »

Ja mam taką szafę z szufladami, specjalnie na bieliznę, super jest moja bielizna jest posegregowana i do tego jest nie pomięta. A to wszystko dzięki szafce na zamówienie.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Miejsce na bieliznę

Post autor: Klara23 »

Anija- co to za szafka? Zdradź nam ten sekret, bo widzę, że tylko nie ja mam problem z wiecznie niepoukładaną bielizną :/
kaka2
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:50 am

Re: Miejsce na bieliznę

Post autor: kaka2 »

OO ja też bym poprosiła o informację jaka to szafka, nie spotkałam się jeszcze z takim cudem, a może ułatwić nam poranne ubieranie.
ODPOWIEDZ