Kran do kuchni

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Kran do kuchni

Post autor: Onstek »

Kran z czujnikiem ruchu - jaki polecacie bądź nie polecacie? Na co warto zwrócić uwagę? Czy zdarzyło wam się włączenie kranu podczas waszej nie obecności itp problemy?
Szukam kranu do domu, tak by załączał się szybko (głównie w celu oszczędzania wody).
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Kran do kuchni

Post autor: niewazne »

Oszczędność pieniędzy i wody to mit. Z bateriii takiej leci bardzo duzo wody, poza tym bywa problem z dopasowaniem odpowiedniego strumienia. Wyłacza się po czasie. Poza tym potrafi sie niechcący przypadkowo właczyć, na przykład podczas mycia zebów. Cos takiego zdecydowanie mi nie odpowiada.

Wolę tradycyjne baterie, ale jednoczesnie dobrej jakości. Dobra armatura kuchenna jest do kupienia w firmie Kuchinox. Mają w ofercie wiele oryginalnych wzorów:
Obrazek
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Kran do kuchni

Post autor: kowalDobra »

Warto wybrać rozwiązanie z wyciąganą wylewką dla wygody mycia i naczyć i samego zlewu i jego okolic
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Kran do kuchni

Post autor: Ewa G. »

kowalDobra pisze: wt lis 16, 2021 8:30 am Warto wybrać rozwiązanie z wyciąganą wylewką dla wygody mycia i naczyć i samego zlewu i jego okolic
Dokładnie tak! Ja również jestem zwolenniczką takiego rozwiązania :) Do swojej kuchni kupiłam taką baterię w sklepie Bokaro
<naruszenie regulaminu forum>
ODPOWIEDZ