Jak szukacie ekipy do remontu

Polecane sklepy z asortymentem do ogrodu i na taras
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Jak szukacie ekipy do remontu

Post autor: niewazne »

Kochani. Poradźcie. Jak szukacie fachowców , którzy solidnie i w przyzwoitej cenie wykonają remont mieszkania. Mnie zwyczajnie ręce opadają . I szczerze powiem mam odruch wymiotny jak mam kolejne spotkanie z tzw. fachowcem.
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Jak szukacie ekipy do remontu

Post autor: Onstek »

Najlepiej z polecenia ale nie zaszkodzi poprosić fachowca o jakiś namiar do jego wcześniejszych klientów dwóch albo nawet więcej żeby sprawdź jego prace jak wykonał u innych i wgl.
Taką radę usłyszałam ostatnio w TV na HGTV w programie Krzysztofa Mirucia...
Uważam że jego rada jest okey, gorzej może być z realizacją ale w drugiej strony jeśli fachowiec nie chciałby podać chociażby jednego nr telefonu do swojego wcześniejszego klienta, u którego wykonywał jakąś pracę, to ma pewnie coś do ukrycia np to że nie jest wcale taki super dokładny i wgl., a to czy udałoby się zobaczyć i ocenić efekty jego wcześniejszej pracy to już kwestia prywatnego dogadania się z właścicielami domów, u których dany " fachowiec" wykonywał jakąś robote taką jak np kafelki na podłodze, bądź remont calej łazienki...

Polecam skontaktować się na pewno z nimi: Firma budowlana Warszawa. Remontowali mi całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac, solidnie i w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ